Bunama ve Alzaymır Hakkında Her Şey

İmge Kitabevi Yayınları

Semih Keskil

170,00 TL
130,90 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
39,10 TL
Bunama ve Alzaymır Hakkında Her Şey Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9789755338460
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 12 adet satılmıştır.
Semih Keskil
Semih Keskil
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bunama ve Alzaymır Hakkında Her Şey Kısa Özet

  Bir alandaki bilimsel bilgi birikiminin konunun uzmanı olmayanlara sade bir şekilde anlatılması bir sanattır. Prof. Dr. Semih Keskil, önde gelen bilim insanı kimliğinin yanı sıra belli ki bu sanatın da ustası. Bunama ve Alzaymır Hakkında Her Şey adlı eserini bir solukta okudum ve çok yararlandım. Ayrıca, doğrudan ya da dolaylı olarak herkesi ilgilendiren bu konuda, bu kapsam ve üslupta bir eser kaleme alınmış olmasına memnun oldum. Teşekkür ederim Semih Hocam.

  Prof. Dr. M. Remzi Sanver

  Elli yıla yaklaşan meslek hayatımda bunama sorunu olan hastalara doğrudan destek olmam pek mümkün olamasa da hasta yakınlarını bunaltan sorunlar karşısında çaresizlik hissettiğim zamanlar da çok olmuştur. Semih Hoca'nın emeği sayesinde çok daha donanımlı olarak hasta yakınlarına rehberlik yapabileceğime inanıyorum. Ellerin dert görmesin sevgili dostum.

  Prof. Dr. Cengiz Güleç

  Sayın Prof. Dr. Semih Keskil hepimizin korktuğu, asrımızın belki de en önemli hastalığı olan alzaymır hakkında toplumun merak ettiği bilgileri toplumun anlayacağı bir dille derlemiş. Bu kitabın toplumun bilgilendirilmesine katkısı olacağına inanıyorum.

  Prof. Dr. Tunçalp Özgen

 • 2. Hamur

Bunama ve Alzaymır Hakkında Her Şey Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.