sadsad x
asdasd
20,00 TL
14,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Bu Kafayla Düzelemeyiz Hakkında Bilgiler
Türü: Mizah Kitapları
Sayfa Sayısı: 143
ISBN: 9789757560227
Kapak: Ciltsiz
İsmail Fatih Ceylan
İsmail Fatih Ceylan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bu Kafayla Düzelemeyiz Kısa Özet

  Yeni ve genç bir yazar İsmail Fatih Ceylan, 1962 Kütahya, Tavşanlı doğumlu. Makale ve hikâyeleri sırasıyla Yeni Asya, Yeni Devir, Millî Gazete, Vahdet, Zaman gibi gazetelerle, Tohum, Aylık Dergi, Seriyye, Mektep, Sur, Girişim, Gökyüzü, Cuma ve Yörünge gibi dergilerde yayınlandı.

  Kitabın sunuş yazısında Ulvi Alacakaptan okuyucuyu uyarıyor: İsmail Fatih Ceylan yeni golcü adayımızdır. Okurken reflekslerinizi gelişkin, yerinizi sağlam tutun. Golü yersiniz haaa!.. diyerek; 13 hikâyeden oluşan kitap kara mizah çeşitlemeleri. Okuyucuyu espri ve akıcı üslûbuyla baştan sona bitirmeye zorluyor.

  Okudukça yaşadığınız şeylerden parçalar buluyorsunuz. Hikâyelerdeki tipleri çoğunuz tanıdık bulacaksınız.

  Yalnızca bir güldürü değil bu kitap, kimi yerde kara mizah, kimi yerde trajedi, ama genelde bir özeleştiri. Nitelendirmesi ne olursa olsun herkesin okuyabileceği bir kitap. İlk hikâye Cezaevinde mahkeme var. Mezarına küçük su dökülecek kral, Bu kafayla düzelemeyiz, Yaz kızım ve Ben ne diyordum yavrum her dönemde gündemden düşmeyecek ve unutulmayacak hikâyelerdir.

  Diğer hikâyelerin başlıklarına da bir göz atalım isterseniz: Hiç konuşmayan adam, Güncel bir aşk hikâyesi, Sizin bankanız var mı?, Köyün hocası, Büyük adam, Minarede bir deli, Sosyetik Jâle hanım, Sağır sultan.

Bu Kafayla Düzelemeyiz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.