70,00 TL
49,70 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
20,30 TL
Boyacı Fatma Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 544
ISBN: 9786057382953
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Leyla Nennioğlu
Leyla Nennioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Boyacı Fatma Kısa Özet

  Evet siz; 
  Çocuk yaşta kadın olmanın ne kadar acı verdiğinin biliyor musunuz? O yaşlarda bir kadının kıskançlık denilen olgu yüzünden nasıl işkencelere maruz kaldığını hayal edebiliyor musunuz? O yaşlarda anne olmanın yükümlüğünü, tek başına mücadele etmenin ne demek olduğunu anlayabiliyor musunuz? Şiddetli yağmurun oluşturduğu çamur deryası evinizin içine dolduğunda çocuklarınızı kucağınıza alıp, onları kurtarmak için hem çaba gösterip hem isyan ettiniz mi? Çocuklarınıza olan özleminizden dolayı kucağınızdaki bebekle sel gelmiş bir ırmaktan karşıya geçecek kadar ölümü göze aldınız mı? 7 çocukla hayata tutunmanın, kendini korumanın, onlara hem anne hem baba olmanın zorluğunu yaşadınız mı? Yağmur suyuyla ekmeği ıslatıp çocuklarınıza yedirdiniz mi? 
  Evet siz;
  Güzel kadın olmanın dezavantajlarını yaşayıp, iftiralara uğradınız mı? Kendinizi koruyup, kötü niyetli insanlarla nasıl mücadele edeceğinizi düşündünüz mü? 
  Ben Boyacı Fatma,
  Her insan gibi ben de faniyim. Ama mücadeleci yönüm beni diğer insanlardan biraz daha farklı kıldı. 
  Okuyun, okuyun ki; 
  Yürek güzelliğinin, mert bir kadın olmanın, azmin, anneliğin, mücadelenin bir kadını nasıl ve nereye getirdiğini görün... 

 • 2. Hamur

Boyacı Fatma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.