170,00 TL
110,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
59,50 TL
Boğaz Deşen: Enkebit Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786059371049
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 17 adet satılmıştır.
Mehmet Atılgan
Mehmet Atılgan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Boğaz Deşen: Enkebit Kısa Özet

  Katli Vacipten Katiline Müdafaanâme

  *Dar-ı dünya acıyla dönüyordu. Duymayanlara acıyı duyurmak istedim!* Şu an elinizde, hayatınız boyunca okuyacağınız en inandırıcı, en ürkütücü, en tüyler ürpertici romanlardan birini tutuyorsunuz. Aklınızı başınızdan alacak, tüylerinizi diken diken edecek bir kitap.

  Korkunç, heyecanlı, gizemli, matrak!

  Ağızda binbir çeşit değişik tatlar bırakacak muhteşem bir yaz kokteyli gibi!

  Düşünün 1883 yılındasınız. Kapadokya`nın meşhur Rum kasabası Sinasos`ta.

  Rum cemaati için mukaddes bir yer olan Aziz Nikolaos Manastırı`nda, gece vakti korkunç bir cinayet işlenmiş. Acımasız katil, kilitli odadan, arkasında hiç iz bırakmadan kaçmayı başarmış.

  Bir tarafınız Anadolu efsaneleriyle yoğrulup ete kemiğe bürünmüş, kilitli odalardan iz bırakmadan kaçan, ahalinin yarasa gibi uçtuğuna inandığı kana susamış bir katille; diğer yanınızsa kentin tehlikeli sırları, karanlık yeraltı labirentleri ve tarihi gizemleriyle örülü... Kan gölüne dönen manastırın ortasında, bir elinde yağ lambası, diğer elinde altı patlarla, her adımınızı gölge gibi izleyen katilin izini arıyorsunuz!

  Dumanlı esrar tekkelerinin mavralı muhabbetlerinden, kadim efsanelere; gizemli, karmaşık cinayetlerden, insanoğlunun derinliklerindeki karanlık sırlara; zengin öyküsü, kafa karıştırıcı bulmacaları, heyecanlı kurgusuyla, gizemli, acımasız ve bir o kadar da esprili bir maceraya hazır olun.

  Bu sürükleyici dönem romanı, sizleri daha ilk sayfasından ürkütücü, tuhaf ve sihirli bir dünyanın kapılarından geçirecek.

 • 2. Hamur

Boğaz Deşen: Enkebit Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.