sadsad x
asdasd

Bitkisel Tedavi Reçetelerinin Hazırlanması

Platform Yayınları
25,00 TL
20,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Bitkisel Tedavi Reçetelerinin Hazırlanması Hakkında Bilgiler
Türü: Alternatif Tıp, Şifalı Bitki Kitapları
Sayfa Sayısı: 170
ISBN: 9789755401294
Kapak: Ciltsiz
Ali Rıza Gökbil
Ali Rıza Gökbil
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bitkisel Tedavi Reçetelerinin Hazırlanması Kısa Özet

  Ev yapımı bitkisel ilaçlar özellikle 20. yüzyılın ikinci yarısından sonra daha da çok önem kazanmaya başlamıştır. Alternatif tıbbın bir kolu olan bitkisel ilaç yapımı günümüzde de bütün ülkelerde önemli bir yer işgal etmektedir. Ancak otlarla ev yapımı bitkisel ilaçlarda gözönünde bulundurulması gereken noktalar vardır. Bitkisel ilaç yapımı basit, eğlenceli ama ciddiyet isteyen bir iştir. Becerikli, akıllı ve ileri görüşlü atalarımız bize kültürel miras olarak bitkisel ilaç yapımını bırakmıştır.
  Neden başkalarının topladığı çiçekleri kullanıyorsunuz? Kendiniz yetiştirin, kendiniz toplayın ve yapma keyfini kendiniz yaşayın. Bitkisel güzellik zihin ve ruhu canlandırıcı etkiye sahiptir. Kendiniz bitkisel ilaç yapmanız hem mutluluğunuzu arttırır hem de bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Bu yapılan ilaçların güvenilirliği sizin tarafınızdan da bilinmektedir.

  Kitap size özellikle çok kullanılan bitkiler ve onlardan nasıl bitkisel ilaç yapabileceğiniz konusunda belkide hiçbir yerde ulaşamayacağınız bilgileri aktaracaktır. Elinizdeki bu kitap, uzun bir çalışmanın ürünü olup, temel yabancı kaynaklardan özenle derlenmiştir. Kitapta en çok kullanılan bitkilerin yanında bu bitkilerden ilaçların nasıl hazırlanması gerektiğine dair ipuçları ve ilaç hazırlamada kullanılacak ekipmanlara da yer verilmektedir. 

  Bitkisel ilaç yapımındaki teknikleri öğrenerek, kuralları uygulayarak kendi ilacınızı kendiniz yapın. Çekinmeyin, bunu eğlenceli hale getirin.

   

Bitkisel Tedavi Reçetelerinin Hazırlanması Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.