sadsad x
asdasd
32,50 TL
23,40 TL
%28 indirim
Bisiklet Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Spor Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786055381684
Kapak: Ciltsiz
Remmert Wielinga
Remmert Wielinga
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bisiklet Kısa Özet

  Demek bisiklete binmeyi seviyorsunuz… Ve bu sporu biraz daha büyük bir ciddiyetle ele almaya karar verdiniz...

  Bu kitap, bisiklet sporuna yeni başlayan ve bu sporu ilerletmek isteyenler için hazırlanmış eşsiz bir kaynak. Stilinizi ve becerinizi geliştirerek bisikletten daha büyük bir keyif almak istiyor ya da rekabetçi hedeflerle bir yarışa hazırlanıyor olabilirsiniz. Her iki durumda da ihtiyacınız olan her şey, bu kitabın sayfalarında sizi bekliyor.

  Bisiklet uzmanınız; yokuş tırmanma, köşeleri dönme, hava akımından faydalanma, yokuş inme, yağmur ve rüzgârda bisiklete binme gibi konularda vereceği taktiklerle bisiklet tekniğinizi geliştirmenizi sağlayacak. Ayrıca profesyonel bir bisikletçi ve Tour de France’a katılmış bir sporcunun antrenman ve fitness, zihinsel hazırlık, yaralanmalar hakkındaki öğütlerinden de faydalanacaksınız.
  Sporcu sağlığı ve fitness uzmanınız, esneme ve kuvvet egzersizleri gibi konulardaki önerileriyle bisiklet sporu için sağlam bir altyapı oluşturmanızı mümkün kılacak.

  Beslenme uzmanınız, sporcu beslenmesi ve öğün planlaması alanındaki bilgi ve deneyimlerini aktararak vücudunuzu gereken güce ulaştırmanız için gereken tüm desteği sunacak.

  Ayrıca bu kitapta;

  - Sizi hedeflerinize adım adım ulaştıracak ayrıntılı antrenman programları,
  - Bisiklet tekniğinizi geliştirmek için gerekenleri kolayca anlamanızı sağlayacak, açıklamalı ve renkli fotoğraflar,
  - Bisiklet üzerinde olmadığınız zamanlardaki egzersizleri kusursuz bir şekilde uygulayarak güç ve dayanıklılık kazanmanıza yardımcı olacak, gerçeğe uygun ve detaylı anatomik çizimler,
  - Spor konusuna daha büyük bir ciddiyetle yaklaşırken unutmamanız ya da kaçınmanız gerekenleri kolayca anımsamanızı sağlayacak kontrol listeleri bulacaksınız.

Bisiklet Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.