BİRAZ YAĞMUR BİRAZ GÜNEŞ

Martı Yayınları

Elin Hilderbrand

160,00 TL
80,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
80,00 TL
BİRAZ YAĞMUR BİRAZ GÜNEŞ Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 464
ISBN: 9786053489573
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 10 adet satılmıştır.
Elin Hilderbrand
Elin Hilderbrand
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • BİRAZ YAĞMUR BİRAZ GÜNEŞ Kısa Özet

  Tüm hayallerin yola çıktığında 
  yeniden başlamanın tam vaktidir

  Meredith Delinn’in hayatı, eşi Freddy Delinn ülkenin önde gelen yatırımcılarını milyonlarca dolar kasti zarara uğratıp yüz elli yıla mahkûm edildiği andan itibaren keskin bir değişime uğrar. Basının takibinde, toplumdan dışlanmış ve çocuklarından koparılmış olan Meredith’in çaresizliğinin büyüdüğü bir sırada uzun zamandır görüşmediği eski dostu Connie Flute yeniden hayatına girer.

  Kendi yaralarını iyileştirmek için Nantucket Adası’na yola çıkan Connie, arkadaşını da yanında götürür. Ancak ada onlara sığınak olacak gibi görünse de Meredith kendi felaketlerini de beraberinde getirmiştir. Diğer yandan, Meredith’in ilk aşkı ve Connie’nin ağabeyi Toby’nin de gelmesiyle Meredith tercih ettiği hayat ile geride bıraktıkları arasında kaçınılmaz ikilemlere düşer.

  Travmalarla iç içe geçmiş romantizmleriyle ve hayata devam etme umutlarıyla bu iki kadın için, yıllarca kendilerinden emin yürüdükleri yolları sorgulama ve sıfırdan başlama vaktidir. Ve anlaşılan o ki, Nantucket Adası’nda bu yaz, öncekiler kadar sakin geçmeyecektir. 

  *Elin Hilderbrand arkadaşlığın, aşkın ve bağışlamanın güzelliğini gerilimle harmanladığı yeni ada hikayesiyle okuyucularının beklentilerini bir kez daha fazlasıyla karşılamış.*
  People
   
  *Sevdiğiniz insanları gerçekten tanıdığınıza ve sizden hiçbir şey saklamadıklarına eminseniz, bu romanı okuduktan sonra fikriniz değişebilir.*
  Boston Globe
   
  *Hayata yeniden başlamak, vazgeçmemek ve ikinci şanslara dair umut dolu bir hikaye.*
  Publishers Weekly

 • 2. Hamur

BİRAZ YAĞMUR BİRAZ GÜNEŞ Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.