sadsad x
asdasd

Bir Seri Katilin Felsefesi - Charles Manson

Herdem Kitap

Charles Manson

35,00 TL
23,45 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
11,55 TL
Bir Seri Katilin Felsefesi - Charles Manson Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786054757749
Kapak: Ciltsiz
Charles Manson
Charles Manson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bir Seri Katilin Felsefesi - Charles Manson Kısa Özet

  FBI istatistiklerine göre seri katiller dünya nüfusunun %6’sına tekabül etmektedir. Üstelik bu %6 henüz yakalanmayanların sayısı.

  Bir insan niçin seri katil olur? Ya da insanı öldürmeye iten sebepler hangileridir?

  Seri katillere duyulan ilgi ise hayret vericidir. Onlara göre siyasi, kişisel ya da maddi sebepler öldürmek için geçerli nedenler değildir. Seri katiller toplumun belirli kesimini hedef alırlar. Ve sonuna kadar, amaçlarının peşinde koşarlar. Suç Psikolojisi ve Seri Katiller Uzmanı Arkın Gelişin yıllar süren bir araştırma evresinden sonra, eşsiz tecrübesini elinizdeki bu kitapta anlatmaktadır. Toplam 10 ciltten oluşacak *Seri Katiller Biyografisi*nin ilk bölümü olan bu kitapta, Seri Katil denilince ilk akla gelen isim Ted Bundy’nin ilginç yaşam öyküsünü bulacaksınız.

  Ted Bundy üzerine yazılmış onlarca biyografi mevcut. Ancak bu kitapta bugüne kadar yayınlanmamış bilgiler, belgeler ve görseller bulabileceksiniz. Ayrıca Arkın Gelişin’in bizzat gerçekleştirdiği röportajlar ile bugüne kadar anlatılmayanları okuyabileceksiniz.

  "Bana tepeden bakarsanız, bir aptalı görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız kendinizi görürsünüz."

  - Charles Manson

Bir Seri Katilin Felsefesi - Charles Manson Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.