Bir Psikologtan Kendine Notlar

Cenevre Fikir Sanat

Gül Er İşlek

150,00 TL
115,50 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
34,50 TL
Bir Psikologtan Kendine Notlar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9789752454590
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 42 adet satılmıştır.
Gül Er İşlek
Gül Er İşlek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bir Psikologtan Kendine Notlar Kısa Özet

  Öncelikle öğrendiklerimi, hayat tecrübelerimi, gözlemlerimi kendime notlar şeklinde arşivlerken, bir süre sonra, diğer insanlara da yardımcı olabilmesi açısından bu notları kitap halinde yazma düşüncesi büyüdü içimde.

  Bizler "iyileştiren" değil, yalnızca iyileşme konusunda birer aracıyız. Bu kitap ise, iyi hissetme adına her gün kullandığımız ve doğru bildiğimiz yanlışlara devam ediyorken, bunların neler olduğuna farklı bir mercekle bakabilmenize yardımcı olmak amaçlı yazılmıştır. Yaşanmış olumsuz olaylar üzerinde kendini gerçekleştirme yoluyla kişi bir kontrol ve güç sahibi olur.
  Kişi kendini gerçekleştirmek içinse, iç dünyasına bakıp uyanması gerekir. Önce içine bakıp aydınlanır, sonra etrafındakileri aydınlatır. Işığını tüm çevresine yayar ve daha mutlu, huzurlu, kaliteli bir yaşam sürer. Sizde kaliteli bir yaşama sahip olmak istiyorsanız, bu kitap sizin için bu yaşam yolculuğunda her gün kullanabileceğiniz notlarla dolu. Elinizdeki kitapta bazı konularnı içselleştirilmesi adına, temel tekrarların varlığına göz yumdum. Her bir ‘’not’’a bir bütün olarak bakmanız, size daha fazla fayda sağlayacaktır. İnsanoğlunun kusursuz olmayacağı gibi, sizin gördüğünüz, benim göremediğim bir hatam varsa, sürç-i lisan ettiysem şimdiden affola… Umarım, her bir kelimenin sizin hayatınızda dokunduğu yeri hisseder ve ona uygun rotayı çizersiniz.
  Sevgiyle, şefkatle, can-ı gönülden okumanız dileklerimle.
  Kendinize özgü ışığınızı yansıttığınız günlerinizin çoğalması temennilerimle.

 • 2. Hamur

Bir Psikologtan Kendine Notlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.