399,00 TL
219,45 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
179,55 TL
Bir Milyon Evren Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786052995723
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 83 adet satılmıştır.
Claudia Gray
Claudia Gray
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bir Milyon Evren Kısa Özet

  Çoklu Evrenlerin Kaderi Marguerite'in Elinde.

  Şarkılar ve filmler âşık olacağınız insanla tanıştığınız anda dünyanın durduğunu, bulutların dağıldığını ve kalbinizin şarkılar söylemeye başladığını anlatır. Oysa gerçek biraz daha çetrefillidir. İşin aslı, her zaman yeni insanlarla tanışırız ama bizim için tam olarak ne anlam ifade edeceklerini hiçbir zaman bilemeyiz. Kimi unutacağımızı ve kime sonsuza dek ihtiyaç duyacağımızı asla kestiremeyiz.

  *Yerinizde duramayacağınız kadar heyecan verici bu romanın son sayfasına kadar neler olacağına dair tahmin yürüteceksiniz.*

  - Jennifer L. Armentrout

  *Bu eşsiz bilimkurgu macera ve sürprizlerle dolu.*

  - Ala Booklist

  Marguerite Cane annesiyle babasının icat ettiği ve farklı evrenlere gitmeyi sağlayan Ateşkuşu’nu kullandığı günden beri tüm evrenleri ilgilendiren bir komplonun ortasına düşmüştür. Artık Triad isimli şirketin, en büyük silahını kullanarak yüzlerce evreni yok etmeyi planladığını bilmektedir. Bu silah, Marguerite’in başka bir evrendeki kötü niyetli ve hep bir adım önde olan versiyonudur.

  Erkek arkadaşı Paul, hep Marguerite’in yanında olsa da Triad’ın son saldırısının ardından değişmiştir ve bir daha asla aynı kişi olamayacaktır. Marguerite tek başına Triad’ı durdurmalı ve çoklu evrenlerin yıkılmasına engel olmalıdır. Marguerite’ler savaşacaktır… ve yalnızca biri kazanabilir.

  Bin Parça Sen’le başlayan ve nefes kesen serinin son kitabında kader ve aileler sorgulanacak, sevgililer bulunacak ve kaybedilecek, çoklu evren sonsuza kadar değişecek.

 • 2. Hamur

Bir Milyon Evren Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.