sadsad x
asdasd
35,00 TL
22,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
12,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Bir Leningrad Hikayesi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786052874868
Kapak: Ciltsiz
İsmail Soytekinoğlu
İsmail Soytekinoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bir Leningrad Hikayesi Kısa Özet

  Bu hikâye; öncelikle bir inşaat şirketiyle 90`lı yılların başlarında Rusya`nın Leningrad (St. Petersburg) şehrine çalışmaya giden Tokatlı Hasan ile Leningradlı Nataşa`nın yaşadıklarıdır.
  Ve aynı zamanda Hasanların ve onlara gönül vermiş Rus kızlarının sıra dışı aşkları ve yaşam hikâyelerinin yanında çaresizlikler içerisindeki milyonlarca insanın da dramıdır.

  Ayrıca bu hikâye, İkinci Dünya Savaşı`ndan sonra Sovyet Rusya`nın ve destanlarla dolu bu şehrin düştüğü türlü sıkıntıları üzerine bizim tarafımızdan içtenlikle aktarılmış bir yorumdur.

  Dahası bu felaket süresi içerisinde Hasan ve Nataşa`nın vesilesiyle Türk ve Rus halklarının da tarihî ve sosyolojik bağları üstüne yaptığımız incelemelerimiz sonucu yer alan başkaca tespitlerimizdir.
  Bu hikâyemizi okuduğunuzda, siz de, uzun yıllar Rusya`da yaşamış insanlar gibi ilgili bilgilerle birlikte bazı duygulara da sahip olacaksınız.

  Gerçek yaşanmışlıklardan ve etkili bilgilerden derlediğimiz bu hikâye insanlığın kardeşliğinden yana olanlara da armağanımız olsun.

  İsmail Soytekinoğlu
  Yaşanmış Hikâyeler

Bir Leningrad Hikayesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.