Bir Japon Balığının Düştüğü Gün

Pay Yayınları

Bradley Somer

19,00 TL
13,11 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
5,89 TL
Bir Japon Balığının Düştüğü Gün Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786058455061
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
Bradley Somer
Bradley Somer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bir Japon Balığının Düştüğü Gün Kısa Özet

  *Hayatın boyunca bir fanusun içine hapsolmaya razı olursan tek bir macera bile yaşamadan ölüp gidersin.*

  Ian adında bir Japon balığı yirmi yedinci kattan aşağı düşüyor. Macera arzusu ile yanıp tutuşan Ian ilk fırsatta fanusundan kaçıp balkon korkuluklarını aşıyor ve kendini havada buluyor.

  Düşüşü boyunca Seville on Roxy sakinlerinin hayatlarına tanıklık ediyor. Bu kitapta yakışıklı lisansüstü öğrencisinin sevgilisini ve metresini; kendi sırrı içinde hapsolmuş inşaat işçisini; kimsenin kâle almadığı, kendini işe yaramaz gören kapıcıyı; doktoru tarafından yasaklanan dondurmalı sandviç için yanıp tutuşan hamileyi; eve kapanmış, seksi konuşmaları ve kiş yapmayı yaşam biçimi olarak benimsemiş yalnız kadını; okula gitmeyen, dedesi tarafından eğitilen, zamanda yolculuğun mümkün olduğuna inanan Herman’ı tanıyacaksınız. Aynı yerde ve aynı zamanda yaşamalarının yanında bir ortak yanları daha var; her biri yaşamını derinden etkileyecek bir karar vermek zorundadır. Onlar kararlarını verdikçe, siz, Seville’in duvarlarının ardındaki aşkın, yeni hayatların, ölümün, acı ve tatlı gerçeklerin hikayelerine tanık olacaksınız.

  Garth Stein’in Yağmurda Yarış Sanatı’nın ve Armistead Maupin’in Kent Masalları’nın olduğu gibi Bradley Somers’ın Bir Japon Balığının Düştüğü Gün adlı eseri de aynı şekilde. Bir yandan komik bir yandan yürek parçalayıcı. Bazen risk almak hayatımızı sürdürmek için tek seçenek olabilir. Japon balığı Ian’ın hikâyesindeki gibi: *Hayatın boyunca bir fanusun içine hapsolmaya razı olursan tek bir macera bile yaşamadan ölüp gidersin.*

 • 1. Hamur

Bir Japon Balığının Düştüğü Gün Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.