Bir Bağlanma Öyküsü Evlilik

Karma Kitaplar

Mustafa Topkara

110,00 TL
72,60 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
37,40 TL
Bir Bağlanma Öyküsü Evlilik Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 196
ISBN: 9786059159838
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Mustafa Topkara
Mustafa Topkara
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bir Bağlanma Öyküsü Evlilik Kısa Özet

  İstatistikler, evliliklerin uzun süreli devam etme hususunda sorun yaşadığını gösteriyor. Evliliklerin sürekliliği hususunda yaşanan bu sorunlar, toplumların sürekliliğinde de sorun potansiyeli taşıyor…


  Tüm dünyadaki hızlı toplumsal değişim, evliliklere de yansımış durumda. Evliliklerin kuruluş nedenleri, sorunları ve çözümleri değişiyor. Eskiden aldatma, şiddet, kumar gibi davranışlar boşanma nedeni iken, şimdilerde duygusal ihtiyaçların karşılanmaması boşanma nedeni olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın değişimiyle bireylerin ihtiyaçları da değişiyor. Hızla tüketilen her şey gibi, ilişkiler de tüketilen bir nesneye dönüşmüş durumda.


  Dünya ve toplumlar değişse de, mutlu evliliğin bizi de mutlu edeceğine inancımız sarsılmaz şekilde varlığını sürdürüyor. Hepimiz için halen büyük bir hayal ve ihtiyaç olarak önümüzde duruyor.


  Elinizdeki bu kitap bu umuda yatırım yapıyor. Çiftlerin evlilik kararı aldıkları andan itibaren karşılaşacakları sorunları ve zorlukları merkezine alıyor. Bu sorunlarla nasıl başa çıkılabileceği, evliliğin zenginleşmesi için neler yapılabileceği üzerine rehber olmasını amaçlıyor.

   

 • 2. Hamur

Bir Bağlanma Öyküsü Evlilik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.