Bir Ay Günlüğü Kitabı : Scarlet

Marissa Meyer Alışveriş Listeme Ekle
- - , Cinder dan sonra bir an önce okudum. Kitap gerçekten çok sürükleyici. Bir an önce seriyi bitirmeyi düşünüyorum.
3/ 5
13
Sayfa Sayısı 315465
ISBN 9786051425559
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
36,11 TL %36
bkmkitap.com
Fiyatı
23,11 TL
Fiyat Alarmı
 • Mekanik ustası sayborg Cinder hapishaneden kaçma planları yapıyor ancak bunu başarabilse bile dış dünyanın tehlikelerine karşı kendini nasıl koruyacak?

  Dünya’nın diğer ucunda, Scarlet Benoit’nın büyükannesi günlerdir kayıp. Scarlet büyükannesini bulmasına yardımcı olabilecek bir sokak savaşçısı olan Wolf’la tanıştığında, başta bu yabancıya güvenmekte tereddüt ediyor. Ne de olsa sokaklar ‘kurt’larla dolu!

  Yolları kesişen Scarlet, Wolf ve Cinder birlikte esrarengiz bir maceraya atılırken onları bekleyen yeni bir gizemden habersizler. Şimdi üç masal kahramanı da Ay Ülkesi kraliçesinin hep bir adım önünde olmak zorunda. Çünkü kötü kalpli kraliçe, yakışıklı prensi kendi kralı ve esiri yapmak için elinden geleni ardına koymayacak.

  Cinder Hakkında:

  *Sayborglar arasında bir beyaz atlı prens.*

  - The Wall Street Journal

  Marissa Meyer, Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara aşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.