BİN YILDIR DÜŞMEYEN CEPHEMİZ DOĞU TÜRKİSTAN

Hüküm Kitap Yayınları

İhsan Şenocak

90,00 TL
65,70 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
24,30 TL
BİN YILDIR DÜŞMEYEN CEPHEMİZ DOĞU TÜRKİSTAN Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786056753695
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
satis-icon
Satış Rakamları 413 adet satılmıştır.
İhsan Şenocak
İhsan Şenocak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • BİN YILDIR DÜŞMEYEN CEPHEMİZ DOĞU TÜRKİSTAN Kısa Özet

  İnsan kafasını fare kafasından ayıran en temel özellik zalime karşı duyduğu öfkedir. Küfre öfkesi olmayan bir iman sinede yük, Ahiret’te vebaldir. Çocuklara küfre karşı öfke duymayı büyük bir hakikat olarak öğretelim ki zalime dost değil Osman Batur, Abdulkâdir Damulla, Sabit Damulla gibi hasım olsun, *her şey bitti* dendiği bir anda murabıtlar ordusu olarak Kızıl orduları hezimete uğratsınlar.

  Çin de ABD de elbet bir gün çökecektir. Kavlî dualarımız fiilî dualarla birleşir, küfre olan adavetimizi Çin mallarını boykot ederek gösterirsek mazlumların duasıyla tarih olan Sovyetler gibi varlığını mazlumların ahı üzerine bina eden Çin de elbet bir gün enkaza dönecektir. Bin küsür yıllık ribatımız düşmeyecek, İslam’a yol açan Doğu Türkistan yeni Osman Baturlar yetiştirecektir.

  Sen sana düşeni yap ki Kiramen Kâtibîn melekleri seni bu zulmün karşısında duran bir muzdarib, bir murabıt olarak yazsın. Müslümanlara çağrıda bulun, *Çin malı almayınız!* de. Çevrene bu zulmü anlat; müminleri seher vaktinde mazlumların kurtuluşu, Çin’in yıkılışı için duaya davet et.

  Vakit tamam olup muhteşem ordular sefere çıktığında açık hava cezaevine dönen İslam beldeleri yeniden Müslümanlar için yurt olacaktır…

  Bu kitap, bin küsur yıllık ribatımız olan murabıtlar yurdu Doğu Türkistan’ın hürriyet mücadelesinin nasıl olması durumunda tekrar Allah Azze ve Celle’nin nusretinin tecelli edeceğiyle alakalı soruya bir parça katkıda bulunursa varoluş gayesini yerine getirmiş olacaktır.

 • 2. Hamur

BİN YILDIR DÜŞMEYEN CEPHEMİZ DOĞU TÜRKİSTAN Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.