399,00 TL
219,45 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
179,55 TL
Bin Parça Sen Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 9786052992869
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
satis-icon
Satış Rakamları 120 adet satılmıştır.
Claudia Gray
Claudia Gray
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bin Parça Sen Kısa Özet

  Zaman yoktu. Dakikalarım mı vardı, saniyelerim mi yoksa daha da mı azı, bilmiyordum. Omzumda küçük bir çanta vardı. Elimi içine atınca kalem değilse de bir ruj buldum. Titreyen parmaklarla kapağını çıkardım ve ara sokaktaki duvara yapıştırılmış eski postere yazmaya başladım. Bu, iletmem gereken mesaj ve benden geriye bir şey kalmayınca hatırlamam gereken tek amaçtı:

  Paul Markov'u Öldür

  Marguerite Cane dâhi fizikçi ebeveynleri sayesinde bilimsel teorilerle büyümüştür. Ama hiçbiri, annesinin son icadı olan ve boyutlararası yolculuk yapmaya yarayan Ateşkuşu kadar şaşırtıcı değildir.

  Marguerite’in babası cinayete kurban gittiğinde tüm deliller tek kişiyi göstermektedir: Ebeveynlerinin gözde öğrencisi, sırlarla dolu Paul. Mükemmel cinayeti işlemiş gibi görünen genç adam, polis ona ulaşamadan başka bir boyuta kaçar. Ama Marguerite’i hesaba katmamıştır. Genç kız çeşitli boyutlarda Paul’ün peşine düşer. Babasının cinayetinin arkasında yatan gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkarken Marguerite yaşanan ihaneti tekrarlamaya mahkûm olur. 

  Genç kız bambaşka yaşamlardan geçerken –Çarlık Rusyası’nda bir grandüşes, fütüristik Londra’da parti meraklısı bir yetim, okyanusun ortasındaki bir istasyonda yaşayan bir mülteci– tehlikeli olduğu kadar karşı konulmaz bir aşka kendini kaptıracaktır. 

   *Macera, bilimkurgu ve romantizmin bu müthiş karışımı geniş kitlelere hitap edecek.* 

  School Library Journal 

  *Aksiyon dolu bir ilk kitap… Gray bilimkurgu, tarih ve modern öğeler arasında yol alıyor.* 

  Publishers Weekly 

 • 2. Hamur

Bin Parça Sen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.