Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir

Akademisyen Kitabevi

Dilara Pepedil

110,00 TL
95,70 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
14,30 TL
Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 187
ISBN: 9786052396681
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Dilara Pepedil
Dilara Pepedil
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir Kısa Özet

    İyi bir cerrah olabilmek için, bir cerrahın kendini kaç kez ameliyat etmesi gerekir; bu ameliyatlar iyi bir cerrah olabilmek için kalp ameliyatı mı olmalıdır yoksa beyin ameliyatı mı? Bir erkek jinekolog hayatı boyunca hiç doğum yapmayacağı gerçeğiyle, doğumu, doğurabilmeyi anlayabilmek için kaç doğuma girmelidir? Bir psikiyatrist hiçbir zaman intihar etmeden intihar etmiş birinin duygularını nasıl anlayabilir ve ona destek olabilir diye düşünerek, tüm cesaretimi toplayıp anne olmadığım halde annelik hakkındaki bu kitabı bir psikolog gözüyle yazmaya karar verdim

    Aslında annelik; hayattaki her farklı dönemden sadece bir tanesiydi, tıpkı ergenlik tıpkı lise zamanı gibi; elbette bu zamanlar gibi geçip bitmiyordu. Annelik zamanı annelik sürekli devam ediyordu. Ancak; anneliğin bir yolculuk olabileceği, içindeyken hiçbir annenin aklına bir türlü gelemedi, hep daha fazla çabalama isteği, hep daha fazlasını verme isteği; birazda bu yüzden gelişti.

    Hepimizin hikayesi bir anneyle başladığından, özellikle bu süreçte yani hayatımızın tam da merkezinde bir şeyler daha farklı olabilirse; belki bugün daha az öfke krizi, ilişki sorunu, özgüven sorunu, depresyon, kaygı problemi, psikolojik sorunu olan yetişkinler, daha sağlıklı ebeveynler, evlilikler mümkün olabilecek.

  • 2. Hamur

Bilinçli Annelik Mutlu Anneliktir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.