sadsad x
asdasd

Bilim ve Teknoloji Dizisi 5 Kitap Takım

Bilgi Yayınevi

Jules Verne

184,00 TL
138,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
46,00 TL
Bilim ve Teknoloji Dizisi 5 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Dünya Çocuk Klasikleri
Sayfa Sayısı: 1075
ISBN: 9782084587851
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Jules Verne
Jules Verne
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bilim ve Teknoloji Dizisi 5 Kitap Takım Kısa Özet

  Esrarlı Ada

  Yüzlerce kez ölümle burun buruna gelen beş savaş tutsağı bir balonla kaçmayı başarabilmişlerdi. Ancak onlar için yeni ve tehlikeli bir serüven daha başlıyordu. İnmek zorunda kaldıkları adada esrarengiz koruyucuları olmasa belki de hiçbiri hayatta kalamayacaktı.

  Dünyanın Merkezine Yolculuk

  Bilgi Yayınevi, Jules Verne`nin başyapıtlarından biri olan Dünyanın Merkezine Yolculuk adlı kitabı, Çocuk Klasikleri dizisinden sundu okurlara. Jeolog olan amcasıyla, bir yanardağdan dünyanın merkezine doğru yola çıkan Axel`in serüvenini severek okuyacaksınız.

  Denizler Altında 20 Bin Fersah

  1866 yılında, dünyada sıkça deniz kazaları yaşanmaktadır. Bu kazaların nedeninin dev bir canavar olduğundan şüphelenilerek bir araştırma gemisi hazırlanır. Gemide doğabilimleri profesörü Aronnax da vardır. Gemi dev canavarla çatışır ve Aronnax kendini canavarın içinde bulur. O canavar, aslında son derece gelişmiş bir denizaltıdır. Jules Verne`in inanılmaz düş gücüyle dünya edebiyatına ve bilim tarihine kazandırdığı denizaltı Nautilus ve Kaptan Nemo, sualtının esrarengiz hazinelerini ve olağanüstü güzelliğini keşfeden bir yolculuk yapıyor.

  Balonla Beş Hafta

  Jules Verne`den, klasikler arasına giren ve pek çok dile çevrilen bir çocuk romanı Balonla Beş Hafta. Balonla uçmanın olağanüstü heyecanını yaşayacaksınız okurken.

  Aya Yolculuk

  Bilgi Yayınları Çocuk Klasikleri arasında çocuklara sunulan bu kitap, Jules Verne`nin pek çok dile çevrilen ünlü macera romanlarından biri.

 • 2. Hamur

Bilim ve Teknoloji Dizisi 5 Kitap Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.