Bilim Tohumları

The Kitap

Mark Lynas

75,00 TL
49,50 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
25,50 TL
Bilim Tohumları Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786257816205
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Mark Lynas
Mark Lynas
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bilim Tohumları Kısa Özet

  Gdo’ları Nasıl Bu Kadar Yanlış Anladık: *Bilim Tohumları* Raflarda Yerini Alıyor

  GDO, günümüzün en korkutucu, şeytan sözcüklerinden biri haline geldi. Peki ama GDO denince ne anlıyoruz? GDO teknolojisini ne kadar iyi biliyoruz? Hakkında düşündüklerimizin ne kadarı gerçek ne kadarı yanlış yönlendirmelere dayanıyor? GDO teknolojisi gerçekten insanlığı ve dünyayı tehdit ediyor olabilir mi? Ya biri çıkıp her şeyi yanlış anladığımızı söyleseydi?
  Gazeteci-yazar Mark Lynas, 90’lı yıllarda GDO karşıtı hareketin önde gelen isimlerindendi. Yıllar boyunca sürdürdüğü araştırmalar yirmi yıl sonra onu GDO karşıtı hareketin diğer tarafına taşıdı. Peki bu değişimin sebebi neydi?
  Bu kitap, GDO konusunu kapsamlı şekilde ele alırken genetik mühendisliği ürünü gıdaların yararları ve potansiyel tehlikeleri hakkında da derin bir analiz sunuyor. Uzun yıllara yayılmış derin bir araştırmaya dayanan Bilim Tohumları, GDO’ya hem karşıt hem yandaş insanların gözünden bakarken Mark Lynas’ın geçirdiği dönüşümün hikâyesini de ele alıyor ve kaçınılmaz soruyu soruyor: GDO’ları nasıl bu kadar yanlış anladık?

 • 2. Hamur

Bilim Tohumları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.