sadsad x
asdasd

Bilgelik Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 5

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 104
ISBN 9786057934185
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
12,00 TL %50
bkmkitap.com
Fiyatı
6,00 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Bilgelik Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 5 Kısa Özet

    5 kitaplık bilgelik serisinde yazar, çocuklarımızı eğlendirirken öğretiyor, öğretirken eğlendiriyor. Anka Kuşu ile Alperen’in maceralarında, her bir kitapta ayrı bir ülkeye gidiliyor ve bu ülkelerde fazilet, erdem, ahlâk ve insanî değerler üzerine kurulu maceralar yaşanıyor. Bazen kıssa içinde kıssa ve rüya içinde rüya metaforlarıyla, çocuklarımızın eğlenirken aynı zamanda temel değerlerimizin farkındalığına varması amaçlanıyor.

    Alperen’in yaşı hayli ilerlemişti. Yaşadığı şehre büyük bir ilim merkezi kurmuş, öğrenciler yetiştirmiş ve ülkenin kralının takdirlerini almış bir bilgeydi artık. Ancak hâlâ gidilmesi gereken ülkeler, görülmesi gereken insanlar, yetiştirilmesi gereken öğrenciler vardı, dünyanın dört bir yanında... Bir de verilmesi gereken bir hesap...

    Ve nihayet gene yollara düştü Bilge Alperen... Acaba tüccarları bulup, onlara, zamanında yaptığı büyük hatayı söyleyebilecek miydi? Eğer söyleyecekse, tüccarlar buna nasıl bir tepki vereceklerdi? Bilge Alperen’i şimdi hangi maceralar bekliyordu?

Bilgelik Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 5 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.