sadsad x
asdasd
80,00 TL
65,60 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
14,40 TL
Beynimdeki Düşman Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9786052101544
Kapak: Ciltsiz
Yücel Kuran
Yücel Kuran
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Beynimdeki Düşman Kısa Özet

  Bağımlıyım ben… Bu düşman beni, seni ve beni seven herkesi, her şeyi perişan etmek için ant içmiş. Hep istediğim zaman kurtulacağımı sanıyordum, oysa o sadece kendini yeniden hatırlatacak zamanı bekliyormuş.

  Nedenlerim çoktu benim. Üzgündüm, sinirliydim, yorgundum… Hakkım vardı içmeye… Hem ben bağımlı değildim ki. İstediğim zaman bırakabilirdim. Oysa farkında değildim ne yaşadığımın ne de yaşattıklarımın. Nefsimi, kalbimi satmış, tüm sevdiklerimi feda etmiştim maddeye.

  Sonunda kurtuldum, arındım.

  Yeni bir yolun yolcusuyum artık. Bu yolculukta ilk öğrendiğim şey bağımlılığın bizim gibiler için hiçbir zaman ve hiçbir biçimde bağışıklık kazanamayacağımız bir hastalık olduğuydu.

  Bu kitabı hiç uyumayan düşmanları ile nasıl baş edebileceklerini bilmeyenlere yazdım. Umut ışığına tutunup onu durdurabileceklerini bilsinler diye.

  Bir madde bağımlısının otobiyografisi Beynimdeki Düşman… Her bir satırında gerçek hayatı, her bir sayfasında tanıdığımızı sandığımız oysa yabancı olduğumuz bir dünyayı tüm açıklığıyla yüzümüze çarpıyor.

Beynimdeki Düşman Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.