235,00 TL
164,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
70,50 TL
Beyin Nasıl Çalışır? - 15 Soru Serisi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786057744470
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 48 adet satılmıştır.
Pierdomenico Baccalario
Pierdomenico Baccalario
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Beyin Nasıl Çalışır? - 15 Soru Serisi Kısa Özet

  15 SORU SERİSİ
  15 soru, 15 cevap, 15 Kitap
  Yeni nesil çocuklara yönelik muhteşem bir ansiklopedi serisi
  En önemli konuları ve sorunları açık, basit ve eğlenceli bir dille anlatan bu serimiz sayesinde çocuklar, çevrelerindeki dünyaya ilişkin farkındalık kazanacak ve ekonomiden tarihe, teknolojiden iklime kadar çeşitli konularda uzmanlaşacaklar. 
  10 yaş ve üzeri için uygun olan bu serimiz sayesinde çocuklar, neredeyse farkında olmadan kendilerine sunulan temaların her birinin uzmanları haline gelecekler. 
  Ünlü yazar Pierdomenico Baccalario ve Federica Taddia’nın yanı sıra Torino Üniversitesinde akademisyen olan ve 25 yıldır beyin üzerine çalışmalar yapan Luca Bonfanti tarafından yazılmış 15 soru serisinin ikinci kitabı “BEYİN NASIL ÇALIŞIR?” sayesinde çocuklar, süper bir beyin uzmanı olacaklar! 
  Düşünmeyi nasıl beceriyorum? Beş duyu nasıl çalışır? Beyni aldatmak mümkün mü? Neden uyumak zorundayım? Başkalarının düşüncelerini nasıl anlarım? Gelecekte beyinlerimiz nasıl olacak? 
  Bu ve bunun gibi sorulara çocukların anlayabileceği dilden cevap veren 15 soru serisinin bu cildi ile çocuklar, beynin nasıl çalıştığını, biyolojik yapısını, kimsenin bilmediği dört duyuyu, uyuduğumuzda beynimizde neler olduğunu açık ve anlaşılır kelimeler, somut örnekler, birbirinden güzel çizimler, karikatürler ve bolca ironi ile öğrenecekler! 
  Kitapta aynı zamanda çocukların ilgisini çekecek ekstra sorular, cevaplar, bilgiler ve düşünme antrenmanları da bulmanız mümkün! 
  Alanında uzman kişilerin yardımlarıyla yazılan bu kitaplar sayesinde çocuklar, hem farklı konulara ilişkin derinlemesine bilgiye sahip olacak hem de bu sayede kendi ilgi alanlarını keşfedecekler.

 • 2. Hamur

Beyin Nasıl Çalışır? - 15 Soru Serisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.