261,00 TL
185,31 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
75,69 TL
Beyin Dostu Aile Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji
Sayfa Sayısı: 512
ISBN: 9786258480467
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Kudret Eren Yavuz
Kudret Eren Yavuz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Beyin Dostu Aile Kısa Özet

  Ebeveynlerin en önemli görevi çocuklarını büyütmenin, beslemenin ve tehlikelerden korumanın yanında onların zihinlerinin sağlıkla olgunlaşmasına ve nörogelişimsel sistemlerine katkı sunmaktır. Bunun bilincinde olan ebeveynler, çocuklarıyla daha çok vakit geçirip onlarla daha güçlü ilişkiler kurarlar.
  Dr. Kudret Eren Yavuz bu kitapta şu soruları ve daha fazlasını cevaplıyor: Çocuklar nasıl öğrenir? Çocukların zihin duygu ve beden sistemleriyle bağlantı nasıl kurulur? Çocukların öz düzenleme, sosyal düşünme, dikkat, bellek, dil, ileri düşünme gibi nörogelişimsel sistemleri nasıl desteklenebilir? Çocukların kendi doğal zihin potansiyelleri nasıl geliştirilebilir?
  Eser, çocuk zihninin mucizevi dönüşümünden, ebeveyn ile çocuk kalbinin bağlanmasından, beyinde neler olup bittiğinden, yani kısacası çocuğunuzun beyniyle ve kalbiyle dost olabilmenizin yollarından bahseder. Çocukların beyin gelişimine dair nörobilimsel gerçekler ışığında çocuk zihninin gelişimini anlamak ve çocukların yaşam yolculuğuna eşlik eden ebeveynlerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla titizlikle uyarlanmış ve özel gelişim amaçları hedeflenmiş öneri ve müdahalelerden oluşmaktadır.
  Çocuklarınızın hayatlarına sağlıklı bir şekilde dokunabilmek için yararlanabileceğiniz bir başyapıt!

 • 2. Hamur

Beyin Dostu Aile Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.