sadsad x
asdasd

Beşir ve Abdulhamid

Sude Kitap
10,00 TL
6,20 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
3,80 TL
Beşir ve Abdulhamid Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786059508285
Kapak: Ciltsiz
Ferhat Özbadem
Ferhat Özbadem
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Beşir ve Abdulhamid Kısa Özet

  *Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Abdulhamid* romanında, kahramanımız Beşir, genç bir delikanlıdır. Düşlerinde tarihsel süreç içinde yolculuk yapmaktadır. İslam tarihinin örnek şahsiyetleri ile tanışmakta, bilimsel ve sanatsal gelişmelere şahitlik etmektedir.

  Çocukların ve gençlerin zihin dünyalarının İslam kültür ve medeniyetine uygun şekilde genişlemesi ve güzelleşmesine katkı sağlayacak olan romanımız farklı olay örgüleri ile okuyucusunu bazen heyecanlandırmakta bazen de düşündürmektedir.

  Düş ile gerçek arasında gezinti yapan kahramanımız Beşir, Sultan Abdulhamid dönemine gitmekte, Mithat Paşa, Hüseyin Avni Paşa, Theodor Herzl ve Enver Paşa ile tanışmakta ve birçok macera yaşamaktadır. Okuyucu Beşir’in yaşadığı maceraları okurken hem soluk soluğa kalacak hem meraklanacak hem de birçok yeni bilgiler edinecektir.

  Sade bir dil ve akıcı bir üslup ile kaleme alınan *Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Abdulhamid* adlı romanımız her yaş grubunun okuyabileceği ve düşünce ufkunu açacak bir romandır.

  Kahramanımız Beşir bazen düşünde yaşadıkları ile günümüz gelişmelerini karşılaştırırken bazen de düşten uyanıp günümüze gelmekte ve düşünde yaşadıklarını günümüz gelişmeleri ile kıyaslamaktadır. Bu olay örgüsü okuyucusuna yeni bir bakış açısı kazandıracaktır.

  Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi tarihlerini ve medeniyet köklerini tanımalarına katkı sağlayacak olan *Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Abdulhamid* romanımız kültür dünyamızda büyük bir boşluğu dolduracak bir eserdir.

   

Beşir ve Abdulhamid Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.