sadsad x
asdasd

Bertrand Russell Otobiyografi

İtalik Yayınevi

Bertrand Russell

60,00 TL
42,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
18,00 TL
Bertrand Russell Otobiyografi Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 776
ISBN: 9786059105873
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Bertrand Russell
Bertrand Russell
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bertrand Russell Otobiyografi Kısa Özet

  Bertrand Russell 1872-1970 yirminci yüzyılın en büyük filozoflarından ve en karmaşık kişiliklerinden biri olmaya devam ediyor. Russell bu sözünü esirgemeyen, nükteli ve bir o kadar da büyüleyici otobiyografide onu o yapan kişi ve olayları sunmak suretiyle yaşam öyküsünü okuyuculara sunmaktadır.

  İlk kez 1960’ların sonlarında üç cilt olarak yayınlanan Otobiyografi, hayat dolu bir dirilik ve Bertrand Russell’ın yazımını bu denli ayırt edici biçimde kendine özgü yapan açıklıkla yazılmış, gerçekten sıra dışı bir yaşamın anlamlı bir anımsanmasıdır.

  Bertrand Russell modern dönemin en anlaşılması güç filozoflarından biriydi. Bir filozof, matematikçi, eğitimsel yenilikçi; entelektüel, toplumsal ve cinsel özgürlük savunucusu ve barış ve insan hakları mücadelecisi olan Russell ayrıca popüler ve etkili kitapların ve çok geniş bir alandaki makale ve konferansların üretken yazarıydı da.

  Yirminci yüzyılın en tartışmalı kişiliklerinden biri olarak düşünülen Bertrand Russell, kışkırtıcı yazıları nedeniyle çok ünlüdür. Bu kusursuz çalışmalar, başta iki dünya savaşı, İngiliz sömürgeciliğinin çöküşü ve genişleyen ahlaki manzara tarafından gittikçe artan biçimde biçimlendirilen, değişen Batı toplumu üzerine derin bir içgörü ve ileri görüşlü bir bakış açısı sunmaktadır.

 • 2. Hamur

Bertrand Russell Otobiyografi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.