sadsad x
asdasd
12,04 TL
8,19 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
3,85 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Bergdorf Sarışınları Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9789758733897
Kapak: Ciltsiz
Plum Sykes
Plum Sykes
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bergdorf Sarışınları Kısa Özet

  "Anita Loos, Bridget Jones ve Sex and the City bir miksere doldurulmuş... Ve şeytani derecede eğlenceli karışım çıkmış ortaya. Bayan Sykes çok ayrıksı, kurnaz ve olgun bir ses."
  The New York Times

  "Geleceğin tarihçileri, Bergdorf Sarışınlarına adanmış bu son derece bilgece, büyük araştırmalar sonucu oluşturulmuş antropolojik rehberi hazine gibi görecek. Bergdorf Sarışınları öyle yozlaşmış ve kalpsiz bir seçkinler sınıfı ki, Büyük Katerina veya Rasputin bile onların yanında Waltons gibi erdemli kalır."
  Simon Sebag Montefiore

  Hırslılar. Acımasızlar. Çok katı bir hiyerarşik düzen içinde, öl ya da öldür dünyasında yaşıyorlar. Hayır, mesele Amerika`yı kim fethedecek değil; dünya Park Avenue mirasyedilerinin dünyası, bir diğer deyişle Bergdorf Sarışınlarının. Otuzunda ya var ya yoklar. Tenleri emdiği kadar botokslanmışlar!

  Seçkin hamile partilerine davetiyeler, görmemişlik sayılabilecek kadar çok Marc Jabos kıyafet ve en yakın arkadaş olarak da bir mağaza zinciri varisinin eşlik ettiği, isimsiz biçimde Londra`da doğmuş kahramanımız, şampanya-köpüğü-kız Moi de New York sosyetesinin zirvelerinde, Bergdorf Sarışınları ile yaşıyor.

  ... Nişan planları suya düşen Moi ne yapmalı? Daha Ön Sıradaki Kızlar, dermatologlar, gala geceleri ve kaş aldırma işlemleri gibi bunca dikkat dağıtan iş arasında mutluluğu bulabilecek mi? Arkadaşlarının mutluluğa giden yolun Van Cleef ve Arpels`ın çok, çok özel indirimlerine davet edilmekten geçtiğini düşündüğü bu şehirde aşkı bulmak mümkün mü?

Bergdorf Sarışınları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.