sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 208
ISBN 9786052177082
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
29,00 TL %35
bkmkitap.com
Fiyatı
18,85 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Benim Sihirli Dünyam Kısa Özet

    Benim Sihirli Dünyam, Instagram fenomeni ve sosyal medya süper yıldızı Zach King’in fazlasıyla komik ilk romanı.

    Zach King’in ailesindeki herkesin sihirli bir gücü vardı. Babası zamanı geri alabiliyor, kız kardeşi görünmez olabiliyor ve annesi de sıradan eşyaları sıradışı eşyalara çevirebiliyordu. Zach ise... nasıl desek, o henüz sihirli gücünü bulamamıştı.

    Bu nedenle ailesi ona evde eğitim vermekten vazgeçip onu normal çocuklarla birlikte ortaokula yollamaya karar verdiğinde, Zach kendisinin *atlanmış* olabileceğinden endişe etti. Ailesinde asla sihri olmayacak tek kişiydi.

    Ancak Zach normal bir çocuk olmanın da bazı avantajları olduğunu çok geçmeden öğrenmişti: Komik videolar çeken yeni arkadaşı Aaron ve tüm okuldaki en sevimli kız Rachel; ki inanılır gibi değildi ama bu kız Zach ile konuşuyordu. Zach okulun Kayıp Eşya Odası’nda gizemli bir çift şapka keşfettiğinde tüm hayatı boyunca aradığı sihirli nesnenin onlar olabileceğini düşündü. Fakat acımasız Tricia, Zach’in bu yeni gücünü öğrendiğinde, ona popüler olmak konusunda dersini vermek için bir eşek şakası planladı. Zach’in bu karmaşadan kurtulabilmek için sihirden fazlasına ihtiyacı olacaktı.

Benim Sihirli Dünyam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.