sadsad x
asdasd
50,00 TL
33,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
16,50 TL
Benim Adım Nergis Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9789944106887
Kapak: Ciltsiz
Coşkun Yeşilyurt
Coşkun Yeşilyurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Benim Adım Nergis Kısa Özet

  Bizans Şahı’nın Kızı İmam Mehdi’nin Annesiyim…

  İstanbul`un sırlı sokaklarına bir çağrı, Benim Adım Nergis.Yüksek mimar Coşkun Yeşilyurt, sıradışı bir yolculuğa çıkarıyor bizleri. Bizans saraylarının loş ve uzun koridorlarında başlayıp  entrikalarla beslenen insanların, manastırlardaki cinsel sapkınlıklarına uzanan karanlığın ardından masumiyete uğurluyor. 

  İmparator kızı Nergis ve Amoriumlu hekimin kızı Zara`nın hikayesi, masumiyetle aşkın iç içe geçtiği Bizans`ta başlayıp Bağdat ve Samarra`ya uzanan zorlu bir yolculuğa çıkarıyor bizi.

  Samarra`da bambaşka bir kapı aralanıyor, zulümle beslenen saraylar ve adalete çağıran İmam`ın evinde, aşkla saygının, sevgiyle sadakatin sıcaklığı ve temizliğiyle soluklanırken İmam Hasan ve İmam Naki`nin ölüme giden sürecinde sarsılıyoruz. 

  Sırlanan Mehdi`nin doğumu ve zorlu yolculuğuyla hüzünlenirken, umarsızca ve cesaretle, kendisini sahiplenen babası Hoca Ömer`e denizleri aşarak ulaşan Zara`nın yolculuğuyla tarihi, hayatı ve insanları sorguluyoruz.Kimbilir belki hepsi gerçektir, kimbilir belki hepsi masal. Kimbilir!

Benim Adım Nergis Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.