sadsad x
asdasd

Beni Sevdiğini Biliyorsun - Dedikoducu Kız

Artemis Yayınları
22,22 TL
14,67 TL
%34 indirim
Beni Sevdiğini Biliyorsun - Dedikoducu Kız Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 242
ISBN: 9789758733828
Kapak: Ciltsiz
Cecily Von Ziegesar
Cecily Von Ziegesar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Beni Sevdiğini Biliyorsun - Dedikoducu Kız Kısa Özet

  Kızlar! İşte karşınızda, New York şehri dostluklarına ışık tutan, "Dedikoducu Kız" ruhunu bütünüyle taşıyan, Beni Sevdiğini Biliyorsun! Yani küstahlık ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda alkol, uyuşturucu ve seksle bezenmiş romantik bir trajedi!

  New York'un Etiler'i sayılabilecek Yukarı Doğu Yaka'da yaşayan bir grup zengin genç arasında olan biten acayipliklere dair hikâyeleri, bu çılgınm hayatı yaşamış bir 'abla'nın ağzından dinlemeye devam ediyoruz. Çoğu zaman komik ve eğlenceli, kimi zamansa bütünüyle insancıl ve son derece hisli bir roman bu!

  Bizim sosyetik ekip yine zarif yemeklered eğleniyor, içki içiyor, fiyakalı mağazalardan alışveriş yapıyor fakat aynı zamanda üniversite'yi de düşünüyor. Şöyle ki, prestijli üniversitelere kabul edilmek onlar için artık ölümüne bir yazardan başarılı nükteler ve huzurunuzda Beni Sevdiğni Biliyorsun...

  "Romandaki sınır tanımaz yaşam tarzı, maskaralıklar ve çok bilmiş anlatıcı yüzünden olacak, insan Dedikoducu Kız kitaplarını hatmediveriyor."

  - Publisher's Weekly

  "Bir kızın güvenebileceği tek şeyin Manolo Blahnik ayakkabıları değil, bizzat kendisi olduğunu hatırlatıyor."

  - Kirkus Reviews

  "Serinin önceki romanın tüm skandalcı ve seksi ruhunu taşıyor. Trendi ve küstah karakterdeki roman dişileri, bu kez biraz daha altı çizilen insaniyet kavramı sayesinde olacak, çok daha sempatik görünüyor!"

  - Barnes and Noble

Beni Sevdiğini Biliyorsun - Dedikoducu Kız Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.