Beni Affet Leonard Peacock

Feniks Yayınları

Matthew Ouick

50,00 TL
37,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
12,50 TL
Beni Affet Leonard Peacock Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786054726554
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Matthew Ouick
Matthew Ouick
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Beni Affet Leonard Peacock Kısa Özet

  P-38`e ek olarak, dört arkadaşım için dört hediyem var. Onlara hakkıyla veda etmek istiyorum. Her birine beni hatırlayacakları bir şey vereceğim. Onları gerçekten sevdiğimi, olduğum kişiden daha fazlası olamadığım için üzüldüğümü, onlarla daha fazla takılamayacağımı, bugün olacakların onların suçu olmadığını bilmelerini istiyorum.

  Bugün Leonard Peacock`ın doğum günü. Aynı zamanda bugün, sırt çantasında bir tabancayla gezdiği gün. Çünkü bugün, önce eski en iyi dostunu, ardından da kendisini büyükbabasının P-38 tabancasıyla vuracağı gün.

  Sevilen yazar Matthew Quick, sıradışı bir gencin bir gününü mercek altına alan bu sürükleyici romanında hem karşı karşıya kaldığımız zorlu seçimleri, hem de her birimizin içindeki o sönmeyecek ışığı irdeliyor.

  "Leonard Peacock elle tutulur, harika tasarlanmış bir karakter. Yaşamın harika ve berbat koşullarını uzlaştırmaya çalışmış herkes, Leonard`ın eğilimlerini iyisiyle kötüsüyle- tanıdık ve hatta rahatlatıcı bulacak."

  -The Plain Dealer

  "Leonard`ın yaşamı acılı ve güzel anlar arasında sallanıyor. Hızlı okudum çünkü okumaya gereksinim duydum. Leonard Peacock`ı hiç unutmayacağım, bu kitabı çok sevdim."

  - Jay Asher

  "Eğer bir lise hocasının kollarını niye sıvamadığını öğrenmek sizin için bir duygusal yatırım haline gelsin istiyorsanız, bu kitabı okuyun. Bir de yüreğinizin ağlamasını istiyorsanız..."

  - Raeleen Lemay/Goodreads

 • 2. Hamur

Beni Affet Leonard Peacock Hakkında Yorumlar