sadsad x
asdasd

Ben Şiir Olsam Sana Yazılırdım

Kule Kitap

Murat Ödemiş

20,00 TL
14,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ben Şiir Olsam Sana Yazılırdım Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786055045579
Kapak: Ciltsiz
Murat Ödemiş
Murat Ödemiş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ben Şiir Olsam Sana Yazılırdım Kısa Özet

  Murat Ödemiş, Edirne’de doğmuş, İzmirde yaşamaktadır. Baba mesleği nedeniyle, birçok şehirde yaşamış, şiirle 14 yaşında Bolu’da tanışmıştır. Edebiyat hocası Aykut Karagüzel eşliğinde Sanat Sokağı isimli dergide Genç Sanat köşesinde yazmaya başlamış, sonrasında çeşitli dergilerde şiir ve öyküleri yer almıştır.

  Bunun yanı sıra bir çok şiir dinletisinde kendisinin ve ustaların eserlerini seslendirmiş ve şiir seslendirmesi yapmaya devam etmektedir. Yaşar Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği mezunu olup şu an bilgisayar mühendisliği üzerine yüksek lisansına devam etmektedir. Öykü ve şiirler yazmanın yanında 2011 yılından beri MobileCrea isimli mobil yazılım şirketinin kurucu ortağı olarak görev yapmıştır, ve önde gelen bir çok kurumsal firmanın yazılım danışmanlığını yapmaktadır. 2014 Yılının sonlarında ise Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde görevine başlamıştır.

  Şiirde rahat bir anlatımı benimsemiştir, belirli bir kalıp ya da üslubu bulunmamaktadır. Dizelerinde kelime oyunlarına sık yer verir. Şiiri derin bir romantizmle yansıtmaktan çok, şiirlerde yaşadığı bir çok şehri ve tanıdığı farklı karakterlerden kazandıklarını bazen mizah yoluna da başvurarak yansıtmayı tercih eder.

   

Ben Şiir Olsam Sana Yazılırdım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.