Ben, Diğeri Ve Biz: Sosyal Psikoloji

Nobel Akademik Yayıncılık

Beyza Boyacı

301,00 TL
246,82 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
54,18 TL
Ben, Diğeri Ve Biz: Sosyal Psikoloji Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji
Sayfa Sayısı: 436
ISBN: 9786254270031
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Beyza Boyacı
Beyza Boyacı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ben, Diğeri Ve Biz: Sosyal Psikoloji Kısa Özet

  “Herakleitos`un da dediği gibi tekrar yıkanamadığımız bir nehirdir yaşam: başlangıcıyla birlikte içinde bir akışı barındıran milyonlarca su taneciğinin potansiyeliyle başlayarak kendi yolunu bulan ama bu yolu bulurken etrafındaki tüm olanlarla şekillenen, onların sularıyla beslenen, coşkunca akarken envai çeşit taşı da beraberinde sürükleyen ve bir süre sonra dinginleşip çizdiği yatağında tıpkı bir insan ömrü gibi usulca akıp giden...
  Damlacıkların ne olacağı ya da ne olamayacağı, neyi ne kadar yapabileceği, potansiyelini ne kadar açığa çıkaracağını belirleyecek olan, nehri besleyen kollar, nehrin yoluna çıkan taşlar ve yolda onunla olanlardır.
  Tıpkı bizlerin hayatlarını şekillendiren "diğerleri” gibi. Ve bu "diğerleri" ile başlayan toplumsallaşma süreci, sosyal psikolojiye ilgiyi de beraberinde getirir. Kitap, siz değerli okurlarımıza hayatının her alanında diğerleri ile var olma yolculuğunda bize bizi ve diğerlerini anlamlandırmamıza da kılavuzluk eden sosyal psikoloji alanına farklı bir çerçeve sunmayı amaçlamaktadır.”
  Suna Tekin

 • 2. Hamur

Ben, Diğeri Ve Biz: Sosyal Psikoloji Hakkında Yorumlar