sadsad x
asdasd
10,19 TL
6,62 TL
%35 indirim
Ben de Zıplamak İstiyorum Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 56
ISBN: 9789750836091
Kapak: Ciltsiz
Nursel Erdoğan
Nursel Erdoğan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ben de Zıplamak İstiyorum Kısa Özet

  İçinde kangurular zıplayan; meraklı ve sevgi bekleyen çocukların gezindiği; dostlarından daha çok ilgi bekleyen kaplumbağaların durmadan yemek yediği; sincapların, tavşanların, ayıların, porsukların, fillerin birbiriyle arkadaşlık ettiği, Nursel Erdoğan’ın yazdığı Ben de Zıplamak İstiyorum kitabını Elif Balta Parks resimledi.

  Ben de Zıplamak İstiyorum kitabının içinde beş öykü yer alıyor: *Ben de Zıplamak İstiyorum*, *Can’ın Gölgesi*, *Kabuğuna Sığmayan Kaplumbağa*, *Yaşasın Hafta Sonu* ve *Ormanda Piknik*...

  Tadımlık
  Neler olup bittiğini konuşurken, üstlerinden kocaman kanatları olan bir uçak gürültüyle geçti. Uçak su püskürtüyordu. Yavaş yavaş alevler alçaldı, duman dağıldı. İnsan sesleri duyulmaz oldu. Yangın söndürülmüştü.

  Yangın yerine geldiklerinde kapkara bir boşluk gördüler. Her taraf duman ve is kokuyordu. Ağaçlar kuru ve kapkara olmuştu. Çok üzgündüler. Yağmur yağmaya başladı. Önce pıt pıt damlalar düştü sonra hızlandı. Hortumuyla su püskürten fil, *Tam zamanında yağan yağmurları çok severim.Yangının büyümemesi bizim için büyük bir şans* dedi. Ayıcık elinden bırakmadığı bal kavanozuyla, *Evet hala yaşayacak bir ormanımız var* diye söze katıldı.

Ben de Zıplamak İstiyorum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.