229,00 TL
176,33 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
52,67 TL
Ben Bir Kitapsavarım Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 44
ISBN: 9789755873565
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 109 adet satılmıştır.
Ingrid Chabbert
Ingrid Chabbert
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ben Bir Kitapsavarım Kısa Özet

  Çünkü kitabın tadına bir kez bakınca, bir daha bırakamazsın!

  Fransız yazar Ingrid Chabbert ile İspanyol ressam Guridi’nin ortak imzasını taşıyan Ben Bir Kitapsavarım, okumaya hiç şans vermeyen ve kitaplara önyargılı yaklaşan çocukları sözcüklerin renkli dünyasıyla buluşturan mucizevi bir kitap.

  Mizahi anlatımı ve farklı tekniklerden beslenen karikatür tadındaki resimleriyle herkesi kitap okumaya heveslendiren bu sevimli öykü, kitapsavar bir çocuğun bir kitapsevere dönüşme serüvenini, etkileyici ve esprili bir dille aktarıyor.

  Kitapları çok seven ve çocuklarına okuma kültürü aşılamak isteyen ebeveynlerin mutlaka edinmek isteyecekleri Ben Bir Kitapsavarım, okumanın insan yaşamındaki yerine vurgu yapan, empati yeteneğini geliştiren eserlerden.

  Albert’in annesi tam bir kitapkurdudur. Banyoda, otobüste, hayal kurarken ve hatta yemek yerken bile okuyabilir. Babası, ayda 23 kitap okur. Üstelik içlerinde hiç resim yoktur! Ablasına gelince, gün boyunca telefonu ile son çıkan bir roman arasında mekik dokur. Oysa Albert gerçek bir kitapsavardır! Öyle ki, ne kitapların resimlerine bakabilir, ne kokularına dayanabilir, ne de onlara katlanabilir. Ta ki, onu önyargılarından uzaklaştıracak ve iştahlı bir kitapsevere dönüştürecek yaramaz bir tavşanla tanışana dek…

  Hayatlarında tek bir kitabın bile kapağını aç(a)mayanların merak duygularını harekete geçirip onları kitaplara yaklaştırmayı başaran bu inanılmaz öykü, henüz kendilerini bir kitapsevere dönüştürecek o "gizemli" tavşanla karşılaşmayan tüm kitapsavarlara armağan!

 • 1. Hamur

Ben Bir Kitapsavarım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.