sadsad x
asdasd
149,00 TL
89,40 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
59,60 TL
Belladonna Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9786053048275
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Adalyn Grace
Adalyn Grace
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Belladonna Kısa Özet

    New York Times`ın çok satan yazarı Adalyn Grace, son derece romantik, Gotik esintiler taşıyan, zenginlik, tutku ve ihanet dolu bir dünyanın kapılarını okuyucuları için aralıyor.

    Bebekken öksüz kalan Signa, on dokuz yaşına kadar iyiliğinden çok ona kalacak mirası düşünen vasiler tarafından büyütülür ve bu vasilerden her biri, kötü bir sonla karşı karşıya kalır. Signa’nın son durağı, Thorn Grove`da yaşayan, hayatta kalan son akrabaları olan Hawthornelardır. Ailenin babası, çılgın partilerle ölen karısının yasını tutarken oğlu, kaybetmekte oldukları itibarlarını geri kazanmak için uğraşır. Ailenin kızı ise gizemli bir hastalığa yakalanmıştır. Evin annesinin ruhu, Signa ile iletişim kurar ve birileri tarafından zehirlenerek öldürüldüğünü iddia eder. Signa, sığındığı bu yeni ailenin büyük bir tehlikede olabileceğini fark eder ve katili yakalamak için huysuz bir seyisten yardım istemek zorunda kalır.

    Ancak Signa`nın katili ortaya çıkarmak için tek şansı, ondan hiç uzaklaşamayan, büyüleyici ve tehlikeli bir gölge olan Ölüm’le ittifak yapmasıdır. Ölüm, onun hayatını cehenneme çevirmiş olsa da aralarında Signa’nın hayal edemeyeceği kadar güçlenen ve büyüyen, karşı konulamaz bağ oluşacaktır.

  • 2. Hamur

Belladonna Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.