sadsad x
asdasd

Bel Ağrısı Anlama - Korunma - Tedavi

Ekin Yayınevi

Oğuz Kanbir

82,00 TL
73,80 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
8,20 TL
Bel Ağrısı Anlama - Korunma - Tedavi Hakkında Bilgiler
Türü: Alternatif Tıp ve Şifalı Bitki Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786054301942
Kapak: Ciltsiz
Oğuz Kanbir
Oğuz Kanbir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bel Ağrısı Anlama - Korunma - Tedavi Kısa Özet

  Bel ağrısı, toplumlarda görülen en yaygın sağlık sorunlarından biridir. Neredeyse yaşamının bir döneminde bel ağrısı çekmeyen insan yok gibidir.

  Tedavisinde, masajdan cerrahiye kadar birçok yöntem uygulanmaktadır. Günümüzde bel ağrılarına karşı sağlık eğitiminin önemi fark edilerek temel bir yaklaşım olarak kabul edilmiştir. Dünyada ilk olarak fizyoterapist Marianne Forsell`in başlattığı bel okulu programları bunu amaçlamıştır. Bel okulu eğitimleri gelişmiş sağlık sistemleri içinde etkin şekilde kullanılmaktadır.


  Bel sağlığı eğitimi ile hastanın insan vücudunun yapısını, omurgayı tanıması, bel ağrılarının nedenlerini kavraması ve bu sorunlarla başa çıkabilmenin yollarını bilmesi sağlanmaktadır. Bilgilenmek, uzun süreli olabilen bel ağrılarının tetikleyebildiği diğer sağlık sorunlarını engelleyebileceği gibi, kişinin psiko sosyal konumunu koruyabilmesine olanak verecektir.


  Nihayetinde beklenen kişilerde bir bilinç değişiminin gerçekleştirilmesidir. Elinizdeki kitap bu çerçevede bir katkı sağlayabilmek amacıyla hazırlanmıştır.

Bel Ağrısı Anlama - Korunma - Tedavi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.