sadsad x
asdasd

Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu

Arkadaş Yayınları

Lawrence E. Shapiro

28,00 TL
20,44 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
7,56 TL
Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 177
ISBN: 9789755096469
Kapak: Ciltsiz
Lawrence E. Shapiro
Lawrence E. Shapiro
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu Kısa Özet

    Çoğu kez bebeğinizin aklına gelen *iyi fikirler* –burnuna boya kalemi sokmak, hareket halindeki bir pusetten tırmanıp çıkmak– sizi paniğe sürükleyebilir. Bu tip stresli durumlar meydana geldiğinde, onlarla başa çıkmak için hızlı ve soruna odaklı önerilere ihtiyaç duyarsınız. Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu, tıkanarak boğulma, puset kazaları, astım krizi, burundaki veya kulaktaki yabancı cisimler de dâhil olmak üzere, bebeğinizin başına gelebilecek kırkı aşkın yaygın acil durumla başa çıkmanız için gerekli bilgileri içeriyor.

    Bir çocuk psikologu ve acil servis doktoru tarafından ortaklaşa yazılan Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu’ndaki her konu başlığı, meydana gelen acil durumla başa çıkmanızı sağlayacak adım adım bir rehber ve küçük *ufları* ciddi kazalardan ayırmanıza yardımcı olacak öğütler içeriyor. Bu kitap ayrıca, hastanelerin acil servislerinde daha hızlı yardım almanın yöntemlerini anlatırken, yeni yürümeye başlayan çocuklara CPR uygulamanın yollarını gösteren çok değerli ek bir kılavuzu da barındırıyor. Bu kaynak sayesinde akıllıca ve çabucak harekete geçmeye hazır olacaksınız: Bebeğinizin başına ne gelirse gelsin!

    Size gereken bilgiyi en stresli anlarda bile kolaylıkla bulacağınız şekilde tasarlanan bu kılavuzu bebeğinizin olduğu her yerde bulundurun!

Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.