sadsad x
asdasd
39,00 TL
26,13 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
12,87 TL
Baykuşun Gözleri Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786059850063
Kapak: Ciltsiz
İbrahim Güler
İbrahim Güler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Baykuşun Gözleri Kısa Özet

  "Konusu itibariyle bir ilk"

  İmkansızlıkları başarmanın ardında bir mağlup oluşun romanı?...

  Malatya Kürecik’te kurulan Füze Kalkanı...? Bu sistemi devre dışı bırakmak üzere görevlendirilen esrarengiz bir istihbarat örgütü?... Ve kendini bu akıl almaz çatışmanın ortasında bulan masum bir mühendis?.

  Barış, ABD’de üniversite okuduktan sonra Duke ismini alan genç bir mühendistir. Üstün zekasını keşfeden ABD yetkilileri onu Füze Komuta Kontrol Merkezi gibi kritik bir noktada göreve getirir. Bu önemli bilgiye ulaşan İran’ın on kişilik istihbarat ekibi Duke’nin Türkiye’de oturan annesinin izine ulaşır ve anneyi rehin alır. Kendisinden Duke’yi Türkiye’ye çağırmasını isteyen İran ajanlarının elinde büyük bir koz vardır ve bu bilgi Duke’nin annesine karşı şantaj malzemesi olarak kullanılır. Anne, bu hamle karşısında çok zor durumda kalır ve hayatında ilk defa gördüğü bu acımasız insanların isteklerine çaresizce boyun eğer.

  İran, Türkiye ve ABD hattında gelişen aksiyon dolu müthiş bir istihbarat savaşı?. Şeytani bir kurnazlıkla suyun akışını tersine çeviren, haritaları yeniden çizdiren bir kaos?. Ve tüm bunların ortasında kalan bir Türkiye.

  Bu kez, konusu itibariyle bir ilk olan ve dünyanın merakla takip ettiği *Füze Kalkanı* konusunu muhteva edinerek okuyucuların karşısına çıkan İbrahim Güler, nefes nefese okuyacağınız ve uzun bir süre yüreklerinizden silip atamayacağınız aksiyon dolu gizemli bir kurguyla Türk Edebiyatı’na önemli bir eser armağan ediyor.

Baykuşun Gözleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.