sadsad x
asdasd

Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2

JBC Yayıncılık
42,50 TL
29,75 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
12,75 TL
Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786056496745
Kapak: Ciltsiz
Tony S. Daniel
Tony S. Daniel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2 Kısa Özet

  Dedektif Kara Şövalye'nin çevresinde Dönen Gizem Girdapları

  Batman gibi giyinmiş, eli silahlı adamlar tarafından yapılan bir soygun. Morgda ortaya çıkan... ve aynı şekilde ortadan kaybolan, benzer görünümdeki bir dizi ceset. Bruce Wayne'in kendi kulesinde yapılan ve feci şekilde ters giden bir deney.

  Birbirleriyle bağlantılı bu gizemlerin hepsi Mr. Toxic olarak bilinen korkunç bir katil tarafından yönetiliyor ve Gotham'ın da tüm dünyanın kaderi tehlikeye giriyor.

  Kara Şövalye, bu gizemi çözmekle uğraşırken aynı zamanda korku gazı sıkan Scarecrow'la Arkham Akıl Hastanesi'ni basan Baykuşlar Divanı'yla  ve Arkham'ın en tehlikeli hastalarından birinin yani  karşısındakini hipnotize edebilen Black Mask'ın kaçışıyla da baş edebilecek midir?

  Batman; Gotham'daki en pişkin suçluların bile yüreğine korku salan bir dehşet sembolü. Peki şehrin en korkunç süper kötülerinin çevirdikleri entrikalar, Kara Şövalyeyi bile korkutursa ne olacak?

  Mad Hatteri Black Mask, Scarecrow ve Baykuşlar Divanı; Mr. Toxic'in Gotham'ı tükenmiş çorak bir araziye çevirme girişimlerine haberci işlevi görüyorlar.

Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.