sadsad x
asdasd
50,00 TL
40,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
10,00 TL
Başucu Şiirleri Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9789756146897
Kapak: Ciltsiz
Halit Bilen
Halit Bilen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Başucu Şiirleri Kısa Özet

  Küçük hayalleri vardı babamın, ben daha küçücüktüm araba hayal ederdi ve kardeşimin doğduğu sene 25 yaşında eski tek kapı bir arabası oldu. Daha sonra başımızı sokacağımız bir ev hayal ettiğini hatırlıyorum ve onu da başardı. Sırasıyla iyi bir eğitim almamız ve iyi birer yuva kurmamız gibi insani hayallerini de gerçekleştirdi.
  Ailesini, yani annemizi ve kardeşimle beni ne kadar çok sevdiğini bilmeyen yoktur. Ancak babamın bir sevgilisi daha vardı. Annem de bizlerde bilirdik bu sevgilisini.
  Bu sevgilisinin annemden de öncesine dayandığını da biliyorduk. İlkokul üçüncü sınıf yıllarına kadar uzandığını kendisinden duymuştuk, bu sevgilinin adı Şiir’di.
  İşte ben de bu aşkının eserlerini bir kitap halinde şiir severlerle buluşturmaya karar verdim. İnanıyorum ki babamın şiirlerinde kendinizi bulacaksınız. Bazen yüreğiniz cızz edecek, zaman zaman da gülümseyeceksiniz. Sizlere naçizane önerim; bu kitabı başucunuzdan eksik etmeyin ve yatmadan önce mutlaka birkaç sayfa okuyun. Çok iyi geleceğine inanıyorum. Seni çok seviyoruz babacığım.
  Bilge Bilen Baş-

Başucu Şiirleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.