225,00 TL
135,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
90,00 TL
Basketbol: 1 Problem: 0 Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 60
ISBN: 9786059318204
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2019
satis-icon
Satış Rakamları 167 adet satılmıştır.
Elizabeth Phillips-Hershey
Elizabeth Phillips-Hershey
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Basketbol: 1 Problem: 0 Kısa Özet

  Okuyan Koala, çocuk kitaplarına yepyeni bir standart getiriyor!

  Çocuklar için kişisel gelişim, anne babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği APA Psikolojik Hikayeler Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede! İçindeki gücü keşfet, kendi kendinin koçu ol Senin de hayatta *Bundan daha kötüsü olabilir mi* dediğin anlar oluyor mu?Kendini çaresiz ve ne yapacağını bilemez bir halde buluyor musun? Kerem de benzer duygularla baş etmeye çalışıyordu. Anne ve babası boşanmıştı. Babasını çok özlüyordu. Yeni ev, yeni şehir ve yeni bir okul.

  Bunlara alışmak yeterince zorken bir de basketbol oynamak için gittiği sahada ona kötü davranan çocukla uğraşması gerekiyordu.Hayat, Kerem için potaya giremeyen başarısız bir basket atışı gibiydi.Neyse ki tüm bu sıkıntılı olayların içinde hayatını düzene sokmasına yardımcı olacak biri var. O da Mehmet Koç. Kerem’e basketbolda ve hayatında genel olarak karşılaştığı sorunlarla nasıl baş edebileceğini öğretiyor. Her şeyden önemlisi, onun kendi kendinin koçu olabilmesi için cesaretlendiriyor.

  Böylelikle Kerem basketbol oynarken, kaygılarını nasıl kontrol altına alacağını keşfederek daha sakin ve özgüvenli bir çocuğa dönüşüyor.Kitapta yer alan koçluk rehberi ve etkinlik sayfaları, farkındalık temelli yaklaşımıyla çocuklara; anda kalabilme, stresle baş edebilme ve her koşulda kendilerini rahatlatarak duruma uygun tepkiler verebilme becerilerini desteklemeye yönelik hazırlanmıştır.

  Tıpkı basketbolda olduğu gibi, hayatta da iyi bir oyun planı ve antrenman, oyun başladığında bütün farkı yaratan şey olacaktır. Nappa (Natıonal Parentıng Publıcatıons Awards) Kazananı! Moonbeam Çocuk Kitapları Ödülü, Gençlik Romanları kategorisi, Gümüş Madalya Apa  Amerikan Psikoloji Derneği Kurulduğu 1892 yılından bugüne 134 binden fazla araştırmacı, eğitimci, klinisyen, danışman ve öğrenci üyesiyle, dünyanın en büyükbilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğudur. Apa, bünyesine kattığı Magination Press yoluyla, çocuk ruh sağlığı alanında uzmanlaşmış profesyoneller tarafından yazılmış kitaplar yayımlamaktadır.

 • 1. Hamur

Basketbol: 1 Problem: 0 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.