150,00 TL
100,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
49,50 TL
Başka Diyarlar Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 155
ISBN: 9786259906294
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Ece Altınok Schneider
Ece Altınok Schneider
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Başka Diyarlar Kısa Özet

  Ece Altınok Schneider ilk kitabında farklı diyarların sesini bir araya getiriyor. Öykülerinde göçmen olmak, yalnızlık, aşk ve aşksızlıkla örülü bir evren çiziyor. Kimi zaman hüzünlü kimi zaman ironik ama ruhu hep konargöçer öyküler anlatıyor okura.

  Gün yüzüne çıksa da aydınlanmayan karanlıkların, doldurulamayan boşlukların, her şeye hazırken yüze kapanan kapıların, yurdundan göçenlerle sürgün edilenlerin, yurduna dönüp de hiç gidememişlerin, depresyona çare olmaya çalışanların, delilik pelerinine sığınanların, zamanda gezinenlerle yerine yerleşemeyenlerin öyküleri var       Başka Diyarlar’da.

  “Babaanneme verdiğim sözü sonsuza kadar tutamayacağımı daha o sözü verirken adım gibi biliyordum. Benim bir parçam karanlık olana aitti ve ben en başından beri bunun farkındaydım. İnsanoğlunun çocukluk yılları özünü en iyi bildiği zamanlardır. Sonraları belki unutur veyahut unutmuş gibi yapar. Ben unutmak yerine doğru zamanın gelmesini bekledim.”

  ECE ALTINOK SCHNEIDER
  1987 yılında Edirne’de dünyaya geldi. Yükseköğrenimi sebebiyle yolu Bursa’dan geçti. 2008 yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından on yıl boyunca iki farklı devlet ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev aldı. Dört sene önce kurumsal hayatı bırakarak Muğla’nın bir köyüne yerleşti. Bol seyahat ediyor, hikâyeler biriktiriyor ve aktarıyor, yoğun olarak yoga, dans ve meditasyonla ilgileniyor.

 • 2. Hamur

Başka Diyarlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.