Balıklarla Konuşan Dedektif

Pegasus Yayınları

William Ritter

269,00 TL
166,78 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
102,22 TL
Balıklarla Konuşan Dedektif Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 296
ISBN: 9786052998809
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
William Ritter
William Ritter
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Balıklarla Konuşan Dedektif Kısa Özet

  Jackaby düşünceli bir şekilde, *Marlowe iyi bir adam,* dedi, *ama sadece ejderhaların nasıl öldürüleceğini biliyor. Bu dünya ejderha avcılarıyla dolu. Bizim ihtiyacımız olan şey bir balığı dinleyemeyecek kadar gururlu olmayan birkaç insan daha.*

  1892 yılında, New England’ın New Fiddleham şehrine varan Abigail Rook iş ararken R. F. Jackaby’yle karşılaşır. Jackaby açıklanamayan olayları araştıran, gözünden sıradışı şeylerin yanı sıra doğaüstü olaylar da kaçmayan bir dedektiftir. Abigail ise sıradan ama önemli detayları yakalama yeteneğine sahiptir ki bu da onu Jackaby için ideal bir asistan yapmaktadır. Abigail daha ilk iş gününde kendisini heyecanlı bir davanın içerisinde bulur. Şehre bir seri katil musallat olmuştur. Jackaby cinayetlerden, Charlie Cane adlı, genç ve yakışıklı bir dedektif hariç tüm polis teşkilatının varlığını kesin bir biçimde inkâr ettiği bir yaratığın sorumlu olduğundan emindir. Acaba katili yakalayabilecek midir? 

  *Bu ilk kitabın zengin dünyası devam kitaplarını hak ediyor.* -Kirkus Reviews

  William Ritter Balıklarla Konuşan Dedektif ’i oğlu henüz bebekken bir gece yarısı yazmaya başlar. Kalkıp oğluyla ilgilendikten sonra uyanık halde uzanırken hayaller kurar ve zengin bir dünya yaratır... New Fiddleham gibi. Springfield, Oregon’da yaşamakta ve öğretmenlik yapmaktadır.

 • 2. Hamur

Balıklarla Konuşan Dedektif Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.