sadsad x
asdasd

Balık Profesörünün Av Güncesi ve Vertical Jigging Yöntemi

Say Yayınları
30,00 TL
22,20 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
7,80 TL
Balık Profesörünün Av Güncesi ve Vertical Jigging Yöntemi Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Hobi Kitapları
Sayfa Sayısı: 204
ISBN: 9789754689204
Kapak: Ciltsiz
Vedat Abayoğlu
Vedat Abayoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Balık Profesörünün Av Güncesi ve Vertical Jigging Yöntemi Kısa Özet

  Ustanın deyişiyle: "Balıkçılık cesaret ister, gözü peklik ister, azim ister. Bırakın doğru takımı; doğru tekne, doğru balık bulucu (FF), yer belirleyici (GPS) ve bunlarla özdeşleşmek, dilinden tam olarak anlamak ister. Üç gündür katettiğim mesafe onlarca mil.

  Neredeyse Çanakkale boğazını geçecek kadar. Hem de deli poyrazda bilmem nereme kadar ıslanarak." Doğa ve balık avı tutkusuyla yetişmiş Vedat Abayoğlu üniversite öğrenimi ve arkasından kısa süren iş hayatı sonunda kendini doğaya, balığa ve hayvanlara adamıştır.

  Şu anda fedakar eşi, on altı kedisi, üç köpeği, keçisi ve eşeğiyle birlikte, doğanın kucağında, Çanakkale'nin Sivrice ıssızında yaşamını sürdürmektedir. Her sene internet ortamındaki "balık forumu" mensubu dostlarını zaman zaman Sivrice'de ağırlamakta, balığa çıkarmaktadır. Güncel veya geçmiş av anılarını forum arkadaşlarına da yazmakta, tuttuğu iri balık (trofe) resimlerini internette onlarla paylaşmaktadır. Bu kitap o ilginç ve doyumsuz anıların toplu halde ve pek çok resim eşliğinde sunulmasından oluşuyor.

  Balık meraklısıysanız bu kitabı coşkuyla okuyacak ve bu doyumsuz zevki sudan yeni çıkarılmış balık resimleriyle birlikte siz de yaşayacaksınız.

   

Balık Profesörünün Av Güncesi ve Vertical Jigging Yöntemi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.