sadsad x
asdasd
Bağlantı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 286
ISBN: 9786053061915
Kapak: Ciltsiz
Çağdaş Bozkurt
Çağdaş Bozkurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bağlantı Kısa Özet

  Oğlunun kafasının karışıp yeniden gerginleşmesine izin vermeden konuşmasını sürdürdü. *Bak, bu anlattıklarımı ciddiye almamış, hatta bütün bunların hiçbirine inanmamış olabilirsin, saçma gelmiştir, seni anlarım. Ama hayatında  yaşayacağın en çaresiz anlarda bile sana doğru yolu gösterecek  olan işaretin, aileden, sevgiden geçtiğini anlaman için bir inanca ihtiyacın yok. Çünkü bu zaten senin hep bir parçandı... Bunu unutma, olur mu? Çoğu insan bu değerli şeylerin
  kıymetini son zamanlarda ne kadar unutmuş olsa bile.*

  Mert Deniz Bilgiç, 17 yaşında bir lise öğrencisidir.  Doğduğundan bu yana ailesinden başka kimseye tek kelime  etmemiş, içine kapanık bir çocuktur. Yaşadığı garip psikolojik  sorunlar, doktorlar tarafından en yakın tahminle şizofreni olarak tanımlanmasına rağmen, bu hastalığın kriterlerine uygun en ufak fiziksel bir tepki ortaya koymadığından, yıllarca tam bir teşhis yapılamaz.

  Balıkesir’e taşındıklarında başlayan esrarengiz cinayetler,  Mert’in çevresinde dönen garip olaylarla birlikte onları bilim dünyasının akıl almaz bir noktasına getirecektir. Psikiyatri doktoru, Mert ve yeni okulunda tanıştığı kız arasındaki bağlantılarla merak uyandıran gizemli olayların içinde, tek bir durum çözülemez.

  Hiçbir psikolojik tanıma uymayan Mert isimli bu çocuk, neden böyle davranıyordur.

Bağlantı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.