sadsad x
asdasd
10,00 TL
6,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
3,50 TL
Babamı Dövmüşler Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 78
ISBN: 9786058708303
Kapak: Ciltsiz
Zeynep Yiğit
Zeynep Yiğit
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Babamı Dövmüşler Kısa Özet

  Kurtuluş Zeynep Yiğit; yaşamı gözlemleye bilen, acısıyla sevinciyle duygularını kendi iç dünyasının çekişmelerinde kimseye belli etmeden yaşaya bilen içimizden biri.

  Yazdıkları ve yazacakları ile "ben de varım" diyen yazarın en önemli özelliği; içinde hiç kaybetmediği çocuksuluğu ile dış dünyaya yansıtmadığı karanlıklar içinde çektiği çileleri.

  O; o kadar içimizden biri ki; bir otobüste giderken başını cama dayamış düşünen bir yolcu veya çevresinde olup-bitenlere bıyık altından tebessüm eden bir gözlemci. O sen, ben, biz kısaca hepimiz.

  "Dünyada ne kadar kadın varsa o kadar da kadın öyküsü vardır" diyenleri yanıltmak istercesine toplumsal içerik ve mesajlar ağır basmakta öykülerinde. Her öyküsü ile gündelik yaşamdan kesitleri önümüze sunan yazar bazı öykülerindeki sonlamalarıyla okuru şaşkınlığa sevk etmekte. Bazen "yok artık!" dedirtecek kadar yazdığı öykünün içine okuru çekmeyi becerebilen bu kitap yazarın ilk kitabı.

  Bu kitabı okur ile buluşturma şansını biz yakaladığımız için kendimizi mutlu addederken hemen belirtelim ki diğer kitapları da baskıya hazır.

  - Öğretmenim Dergisi Yayınları

Babamı Dövmüşler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.