Ayçöreği - Elmalı Turta - Kırmızı Kurabiye Seti - 3 Kitap Takım

Ren Kitap

Zeynep Sahra

1.040,00 TL
520,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
520,00 TL
Ayçöreği - Elmalı Turta - Kırmızı Kurabiye Seti - 3 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 448
ISBN: 9786257500470
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 951 adet satılmıştır.
Zeynep Sahra
Zeynep Sahra
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ayçöreği - Elmalı Turta - Kırmızı Kurabiye Seti - 3 Kitap Takım Kısa Özet

  Ateşe uçmaktan korkan bir kelebeğin hikâyesinden, kanatlarını arkasında bırakan bir kelebeğin değişim hikâyesine...

  Ayçöreği

  Ahmet; Sahra`ya yürümeyi, bisiklete binmeyi, erkek gibi dövüşmeyi öğretmişti. Ama hepsinden önemlisi ona, aşkın can yakıcı yanını tattırmıştı, hem de farkında bile olmadan... Sahra, Ahmet`e olan karşılıksız aşkının ağırlığına dayanamayıp Çıkmaz`dan uzaklaşırken, boynunda ayçöreği kolyesi, dudaklarında tarçın tadı ve çantasında gizemli mektuplarının sahibi Mutlu Kelebek vardı. Ancak tüm bunlara rağmen katıldığı okul partisinde trajik bir şekilde hayatına giren şımarık Romeo, bir şeyleri değiştirecekti. Belki de birçok şeyi...

  "Yarayla alay eder yaralanmamış olan..."

  Elmalı Turta

  Sahra’yı Ahmet’ten uzaklaştıran Yasemin, Emir ile arasına giren Cennet, Mutlu Kelebek’e yaklaşmasını engelleyen şüpheleri varken, kalbinin sesini duyması pek de kolay olmaz. Değişmeyen tek şey boynundaki ayçöreği kolyesidir ama ona dokunduğunda hala aynı şeyleri hissettiğinden ise emin değildir. Özgür kalması için kelebek kanatlarını yakmalı mı, yoksa kaçmaya devam mı etmeli? Kanatlarının kaderini seçerken hesaba katmadığı şeyler, Sahra kadar okuyucu da şaşırtacak. Romeo ve Juliet alıntıları ile süslenen bu devam kitabı sizi soluksuz bırakacak...

  *İnsan, yarası yarasına denk geleni severmiş...*

  Kırmızı Kurabiye

  *Bu; aşkı kovalayan kelebeklerin kendini bulma hikâyesi…*

  Verona sokaklarında âşık olduğu adamı bekleyen Sahra, hiç ummadığı anda Romeo’sunu karşısında bulduğunda, sonunda mutlu sonlarına kavuştuklarını düşünür. Fakat çok geçmeden ortaya çıkan sırlar, Sahra ve Emir’in aşklarının bir kez daha sınanmasına sebep olur.

  Âşık olduğu kadından uzaklaşıp inzivaya çekilen Emir Hanzade, bir düğüne davetsiz misafir olarak katıldığında aşırdığı tek şeyin düğündeki ikramlar olduğunu düşünürken, günün sonunda kendini gelini kaçırırken bulur. Yanındaki kadına yardım etmekten başka çaresi kalmayan Emir Hanzade, yakasını bu beladan nasıl kurtaracağını düşünürken işler iyice kontrolden çıkar.
  Çünkü öğrendiklerinden sonra Rosa’ya verdiği sözü tutmak zorundadır.

  Ayçöreği ve Elmalı Turta’nın ardından hız kesmeden devam eden hikâyede sona gelinirken, Sahra ve Emir’in kaderini başkasına ait bir kalp değiştirecektir.

  *Söz veriyorum, bu çektiğimiz acılar İleride anlatacağımız tatlı anılar olacak…*

 • 2. Hamur

Ayçöreği - Elmalı Turta - Kırmızı Kurabiye Seti - 3 Kitap Takım Hakkında Yorumlar