sadsad x
asdasd
49,90 TL
34,43 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
15,47 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ayahuasca Yolculuğu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 1
ISBN: 9786056863103
Kapak: Ciltsiz
Kübra Saatçıoğlu
Kübra Saatçıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ayahuasca Yolculuğu Kısa Özet

  *Toprakları yeni keşfedilmiş bir diyarı anlatmak zor. Oranın renkleri, duyguları, kelimeleri burada ancak bir dans veya bir şarkıyla ifade bulabiliyor. Ve bazen de bir şiire dönüşebiliyor. Ben o şarkıyı hatırladığım tüm tınılarıyla paylaşmaya çalıştım. Dansı ise hayatımda devam ediyor.*
  Yazarın bu sözleri ile başlıyor Ayahuasca Yolculuğu… Gerçekten de detaylandırması zor; rüyalarını ve bazı işaretleri takip edip ani bir kararla iki haftalığına çocuklarını, eşini arkasında bırakarak Amazonlara giden bir kadının sıra dışı deneyimlerini aktaran bu kitabı anlatmak... Çocukluğundan beri devam eden kendini ve dünyayı anlama çabasını, yoluna çıkan ustalarıyla derinleştiren, bir çok defa kendi ölümüyle ve tekrar doğumuyla yüzleşen Kübra Saatçıoğlu’nun bu bireysel yolculuk hikayesi önceleri bir düş olarak başlıyor, ardından gerçeğe dönüşüp yazıya dökülüyor ve Naviga Yayınları bu ‘düşten gerçeğe’ yolculuğu kitaplaştırıyor.

  Ayahuasca Yolculuğu ilk baskısını yaptığı 2017 yılından bu yana artan ilgiyi yazar şu sözlerle değerlendiriyor: *Bu kitaba konu olan şeyleri yaşarken bunu -gerçekten- sadece kişisel hikayemin parçaları zannediyordum. Yazım sürecinde ise tüm hikayelerin tek hikaye, tüm yolların tek yol olduğunu öğrendim. Yolculuk tekti. Ancak bu fark edişi bir anlayışa ve sonrasında da bir deneyime dönüştüren, kitapla birlikte çıktıkları içsel yolculuğun hislerini benimle paylaşan okuyucular oldu…. 2015 yılında çıkılan Ayahuasca Yolculuğu’na yeni katmanlar ekliyor ve aslında daha geniş bir zaman algısında yolculuğu devam ettiriyor. Zaman sarmalları, organik bir bünye gibi gözümün önünde canlanıyor. Sen, ben; biz! Tek bir deneyimin eşsiz parçalarıyız…* Ayahuasca Yolculuğu ile Şamanizmin ana taşları üzerinden Ayahuasca bilgeliğinin gerçeküstü dünyasına girecek ve belki de kendi yolculuğunuzun ilk adımlarını atacaksınız.

  Ayahuasca Yolculuğu’na, www.denizkutuphanesi.com başta olmak üzere online kitap satış sitelerinden ve seçkin kitabevlerinden ulaşabilirsiniz.

Ayahuasca Yolculuğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.