sadsad x
asdasd
69,98 TL
43,39 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
26,59 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ay Kadını Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 624
ISBN: 9786052999455
P.C. CAST
P.C. CAST
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ay Kadını Kısa Özet

  Kendisiyle barışacak. 
  Kaderini çizecek. 
  Dünyasını değiştirecek. 

  Mari bir Toprak Yolcusu’dur; klanının eşsiz şifa yeteneği onun kanında vardır fakat Mari şifacılık görevlerini yerine getirememektedir… ta ki çok özel bir hayvan tarafından seçilip kaderi tamamen değişene dek. Ölümcül bir saldırı, dünyasını paramparça edince halkını ve kendisini kurtarmak isteyen Mari’nin gücü ve gizli kimliği ortaya çıkacaktır. Rakip kabilenin liderinin oğlu Nik’le karşılaştığındaysa daha önce hiç hissetmediği bir duyguya kapılacaktır. 
  Kötülük yaklaşmaktadır ve dünyanın hiç görmediği kadar korkunç ve yıkıcı bir kuvveti de beraberinde getirecektir. Mari, Klan’ın yasasını hiçe saymalı; kendini ve sevdiklerini kurtarmaya, gerçek kaderiyle yüzleşmeye ve herkesi yok edebilecek güçlerle savaşmaya hazır olmalıdır. 


  GERÇEK KİMLİĞİNİ KABULLENMESİ GEREKİYORDU.

  Önce bulutlar gözüne tuhaf göründü. Sanki gökyüzünde değil de uzaktaki ormanın üzerinde toplanmışlardı. Ölü Göz hayretler içinde kaldı. Rüzgârın yön değiştirmesiyle, bulutların ortasındaki kavuniçi alevleri ve siyah duman kütlesini görebilmişti. Yoğun ve kapkara duman, masmavi gökyüzünü karanlığa hapsetmişti. Ölü Göz heyecanlandı. 
  “Ne oluyor, Şampiyonum? Neler görüyorsun?” 
  “Geleceğimizi. Geleceğimizi görüyorum!” 


  “Pek çok fantastik eser destansı olarak betimlense de bu seferki hakkını veriyor. Fantastik eserleri sevenler Mari ve Nik’e bayılacak.” 
  School Library Journal 

  “Bu yeni macera Cast hayranlarını mutlu edecek.” 
  Kirkus Reviews 

  “Cast’in bu şahane yeni serisi hem eski hem yeni hayranlar için eşsiz bir öykü.” 
  RT Book Reviews 

  “… cezbedici karakterler ve nefes kesen bir öykü.” 
  Publishers Weekly 


  P.C. CAST çoksatan Gece Evi serisinin yazarıdır. Amerika’nın ortabatısında doğmuş, Illinois ve Oklahoma arasında mekik dokuduğu sırada atlara ve mitolojiye merak salmıştır. Liseden sonra ABD Hava Kuvvetleri’ne katılmış ve yazmaya başlamıştır. Hava Kuvvetleri görevinden sonra on beş yıl boyunca lisede öğretmenlik yapmış ve sonunda sadece yazmaya odaklanmıştır. The New York Times ve USA Today çoksatan yazarı olan P.C. Cast’in kitapları 40’tan fazla ülkede 20 milyondan fazla satılmış, Oklahoma Kitap Ödülü, Romantic Times Eleştirmen Ödülü, Prism, Holt Medallion, Daphne du Maurier gibi ödüller kazanmıştır. Cast artık Oregon’da, çok sevdiği kedileri, köpekleri, atları ve ailesiyle birlikte yaşamaktadır.

Ay Kadını Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.