309,00 TL
185,40 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
123,60 TL
Av Serisi 4 - Lider Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 608
ISBN: 9786256476882
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 995 adet satılmıştır.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Av Serisi 4 - Lider Kısa Özet

  Kanlı Ay vakti…
  Tetrad Günü yaklaşırken anılar kızıla boyanıyor. Unutulan geçmiş dile gelirken tüm sırlar ortaya çıkıyor. Aşk, ihaneti, intikamı ve yıkımı beraberinde getiriyor.
  Hiddenf ield’a geri dönmeye hazır mısınız?
  Gecenin örtüsü Hiddenf ield’ın üzerine usulca yerleşirken karanlığa huzursuz edici bir sessizlik hâkimdi. Asırlar öncesinden gelen bir ruhun sessizliği…Asteria’nın öfkeli sessizliği. Annabelle Jefferson, en büyük ihaneti aşkla yaşadığında ipleri Asteria’nın eline bıraktı ve şimdi kaos hiç olmadığı kadar harlı. Son yaşanan doğum günü katliamından sonra Hiddenf ield yaralarını saramadan onlara yenilerini eklemeye kararlı. Sullivan ailesinin kökünü kazımaya yeminler ederken ise ilk aşkı, karşı koyamadığı zaafı ve en büyük düşmanı yine karşısında: Jay Sullivan. Annabelle, Jay de dâhil her şeyi yok etmeye hazırken aşka, dostluğa, aileye ve en önemlisi de benliğine tutunabilecek mi?
  “O an bizi izleyen her canlının ikimizde de alev alev yanan gözler göreceğine emindim. Bakışmamızın konusu, kopacak felaketin ilk satırıydı. Her şey yeni başlıyordu.”
  Uyarı: Yetişkin okurlar içindir.

 • 2. Hamur

Av Serisi 4 - Lider Hakkında Yorumlar